Study Group

Location Various, UK
Established 1994
Famous Courses Pre-Masters, Foundation
Key Information
Location Various, UK
Established 1994
Famous Courses Pre-Masters, Foundation

Overview

Study Group Uluslararası Eğitim Merkezleri, uzun vadeli kariyer başarısı için derece programlarına uzman hazırlık eğitimleri sunar. Yabancı öğrenciler için lisans ve yüksek lisans eğitimleri, pre-master ve foundation programları ile birlikte sunulmaktadır. Başarılı Study Group öğrencilerinin %88'i tercih ettikleri İngiltere üniversitelerine geçiş yapmaktadır.

Foundation ve birinci sınıf programları, yabancı öğrencileri İngiltere üniversitelerinde lisans düzeyinde eğitim almaya hazırlamak için tasarlanırken, pre-masters programları yüksek lisans derecelerine geçiş yapmalarını sağlar.

Üniversite ortaklarıyla ve kendilerine ait prestijli Bellerbys College ile çalışan Study Group, İngiltere'de Yükseköğretim kurumlarına en fazla yabancı öğrenci sağlayan kurumdur.

Study Group üniversite ortakları, bu yılki 2016 Times ve Sunday Times Sıralamalarında son derece iyi bir performans sergilemiştir ve Surrey Üniversitesi, Yılın Üniversitesi ödülünü kazanarak ilk 10'da yer almış, Sussex, Lancaster ve Leeds ise en iyi 20'de yer bulmuştur.

Study Group Programları

- Uluslararası Birinci Yıl

Uluslararası Birinci Yıl programı, lisans derecesinin birinci yılına denk gelen, üç dönem akademik ders programı, çalışma becerileri ve İngilizce eğitimi içeren yoğun bir programdır.

- Uluslararası Foundation Yılı

Uluslararası Foundation Yılı, özellikle yabancı öğrencilerin üniversitede doğrudan diploma eğitimi alabilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır.

- Pre-Masters

Pre-masters programı, yabancı öğrencileri master düzeyindeki eğitimlere hazırlamak için tasarlanmış iki dönemlik bir akademik program, çalışma becerileri ve İngilizce eğitimi içerir.

You might also be interested in

İngilizce Makale Yazma Yeteneklerinizi Geliştirmenin Püf Noktaları

İngiltere'deki bir üniversitede uluslararası bir öğrenci olarak, karşılaşacağınız en büyük zorluklardan biri ilgi çekici makaleler…Read more

Londra'da Foundation Eğitimi Hakkında Bilgiler

Foundation programları İngiltere’de eğitim almak isteyen, 13 yıldan kısa lise eğitimi almış uluslararası öğrenciler içindir.Read more

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi