SI-UK ile IELTS Hazırlık Eğitimleri

SI-UK size İstanbul  IELTS Eğitim Merkezi ve Ankara IELTS Eğitim Merkezi ile sınıf eğitimleri ve özel dersler sunuyor. İngiltere'de bir üniversiteye ya da işiniz ve vize başvurunuz için geçerli seviyeye ulaşabileceğiniz hazırlık eğitimlerini danışmanlarımız ile belirleyerek tercih edebilirsiniz.

Esnek özel ders saatlerimiz ve hafta sonu ya da hafta içi sunduğumuz sınıf derslerimiz ile hedeflediğiniz IELTS skoruna kısa sürede ulaşabilirsiniz.

IELTS at SI-UK

IELTS Skorunuzu Bizimle Geliştirin

İstanbul IELTS Eğitim Merkezi ve Ankara IELTS Eğitim Merkezlerimizden birine bugün kayıt olun kayıt ücreti ödemeyin! 5-6 kişilik sınıflarda ya da bire bir derslerde deneyimli uzman IELTS hocalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Daha Fazlası...

London Course Schedule

İstanbul IELTS ve Ankara IELTS Eğitim Merkezi Programları

İstanbul ya da Anakara eğitim merkezlerimizden birini seçin size uygun IELTS hazırlık programına danışmanlarımız ile karar verin. 

Daha Fazlası..

Register for IELTS classes

IELTS Hazırlık Sınıflarımıza Kayıt Olun

IELTS Hazırlık Eğitimlerimize kayıt olmak için online formumuzu kullanın. Ücretsiz IELTS Deneme Sınavına katılın, hazırlık programınızı belirleyelim, eğitimlere başlayın!

Daha Fazlası..
IELTS practice test

IELTS Deneme Sınavına Katılın!

Deneme Sınavımıza katılın; writing, listenin, reading ve speaking alanlarında seviyenizi görün. 48 saatte sonucunuza ulaşarak uzman hocalarımız ile eksiklerinizi belirleyip derslerinize başlayabilirsiniz.

Daha Fazlası..
IELTS at SI-UK

İstanbul ve Ankara IELTS Sınav Merkezleri

İstanbul ve Ankara için sınav merkezlerinden sizin için en uygun yeri seçin ve sınava kayıt olun.

Daha Fazlası..
About IELTS

IELTS Nedir?

Uluslararası İngilizce ölçme ve değerlendirme sınavı olan IELTS hakkında bilmenizde yarar gördüğümüz bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.Sizin için en uygun IELTS sınavı hangisi? Academic IELTS mi yoksa General IELTS sınavı mı sizin için daha uygun? UKVI IELTS normal IELTS Sınavından farklı mı? IELTS 'in ölçme puan aralığı hakkında bir çok bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 

Daha Fazlası..

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi