İngilizce Dil Kursları

İngiltere'de bir İngilizce Kursunda Eğitim Alın

İngilizce Dil Okulları, yabancı öğrencilere bir mesleki eğitime, foundation programına veya lisans eğitimine hazırlanmaları için İngilizce öğretmektedir. Kurslar bir haftadan bir yıla kadar sürebilir ve öğretim okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini içerir.

Bir İngilizce Dil Okulu seçerken, İngiltere Hükümeti ve Eğitim yetkilileri tarafından tam olarak akredite edilmiş bir merkez seçmek önemlidir.
 
İngiltere'deki İngilizce Dil Okulları

A'dan Z'ye British Council listemiz ve SI-UK onaylı İngilizce eğitim merkezlerimiz ile İngiltere'deki İngilizce Dil Okulları hakkında daha fazla bilgi edinin.


İngilizce Kurs Seçenekleri

-Genel İngilizce

Genel İngilizce sınıfları, işe veya eğitime başlamadan önce İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyenler için idealdir. Sınıflar, günlük İngilizce dilinin tüm öğelerini kapsamaktadır ve İngilizce konuşulan bir ülkede çalışırken veya eğitim alırken ihtiyaç duyacağınız akıcılığı ve güveni sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

-Akademik Amaçlı İngilizce

Akademik Amaçlı İngilizce dersleri, bir İngiltere üniversitesinde eğitim almadan önce bir öğrencinin not alma, sunum ve akademik okuma ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Master eğitimi almak isteyen öğrenciler için ileri seviye dersler mevcuttur.

-İş İngilizcesi

İş İngilizcesi dersleri sunum becerileri, röportaj teknikleri, yönetim ve müzakere yeteneklerinizi geliştirmeye odaklanacaktır.

-Sınava Hazırlık

Sınava Hazırlık Kursları, Cambridge First, TOEFL, GMAT, TOEIC ve IELTS gibi sınavlar için öğrencileri hazırlamaktadır. Öğrencinin sınav ile ilgili zorluk yaşayabileceği her öğeye odaklanır, geçmeleri için en iyi yöntem ve uygulamaları öğretir.

İngiltere'de Bir İngilizce Kursunda Eğitim Alın

İngiltere'de bir İngilizce kursunda eğitim almakla ilgileniyorsanız, bugün SI-UK İstanbul veya Ankara ofislerimizdeki uluslarası danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık randevusu alın.

 

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi