SI-UK Üniversite Başvuru Hizmetleri

İngiltere’de eğitimi almayı planlıyorsanız sizin için yararlı olabilecek birçok şeyi burada bulabilirsiniz. Hedefinize ve ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti sizin için sağlıyoruz.

SI-UK Free Services

Ücretsiz Başvuru Destek Servisi

Ücretsiz başvuru destek servis hizmetimiz tüm öğrenciler için geçerlidir. Danışmanlarımız başvuru sürecinde, niyet mektubunuzda ve gerekli tüm belgelerin toplanmasında size yardımcı olurlar.

SI-UK Premium Service

Premium Servis

Premium servisimiz ile başvurunuzu hiç yorulmadan yapabilirsiniz. Bilgilendirme formumuzu doldurduktan sonra sizin için başvurunuzu ve niyet mektubunuzu hazırlayıp en az bir üniversiteden kabul almanızı garantiliyoruz.

SI-UK Oxbridge Service

Oxbridge Servis

Oxbridge ekibimiz İngiltere’nin en iyi üniversitelerine kabul almanız için uzmanlaşmıştır. Oxbridge servisimiz Oxford, Cambridge, UCL, King’s College London, LSE ve Imperial üniversiteleri için yapılacak başvurulara yöneliktir. Başvuru sürecinde ve mülakatlarda başarılı olmanız için gerekli her türlü destek tarafımızdan sağlanır.

SI-UK Medicine Services

Tıp Eğitimi Servisimiz

Tıp eğitimi servisimiz Tıp, Diş Hekimliği ve Veteriner bölümleri başvuruları içindir. İngiltere’de bu bölümlere kabul almak daha zordur fakat danışmanlığımızla başvurunuzu güçlendirip rakipleriniz arasından sıyrılabilirsiniz. Ayrıca tıp okullarının sorumlularıyla mülakat pratiği yapabilirsiniz.

SI-UK PhD Services

Doktora Servisi

Doktora servisimiz İngiltere’de PhD ve MPhil programlarına katılmak isteyen öğrenciler içindir.  İngiltere’de doktora yapmak istiyorsanız güçlü bir niyet mektubu ve doğru danışmanla çalışmak önemlidir. Danışmanlarımız size bu sürecin her aşamasında yardımcı olurlar.

SI-UK Translation Services

Çeviri Servisi

SI-UK, üniversite başvurunuz için gerekli belgeleri, sertifikalı çevirmenler tarafından çevirir. Sertifikalar, transkriptler, referans mektupları ve hesap özetlerinizi bir ile dört gün arasında çeviriyoruz.

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi