İngiltere Eğitim Kurumları Profilleri

İngiltere eğitim rehberimizle birbirinden farklı 350'den fazla üniversite, dil okulu, foundation eğitimi ve ileri eğitim sunan kolejler hakkında A-Z ye bilgi sahibi olun.

UK University Profiles

İngiltere Üniversiteleri

İngiltere'deki üniversitelerin bölümleri, başarı sıralamaları, burs ve konaklama imkanları hakkında bilgi sahibi olun. 140'dan fazla üniversiteyi tanıtan eğitim rehberimiz nerede eğitim alacağınıza karar vermenizde yardımcı olur.

Daha fazla bilgi al
UK Pathways and Foundation

İngiltere Pathway ve Foundation Kurumları

Foundation, pathway egitimleri sayesinde uluslararası öğrenciler, İngilizcelerini ve eğitimlerine devam etmek istedikleri bölümdeki ders bilgilerini geliştirerek üniversiteye geçiş yapma olanağı bulurlar. İngiltere'deki birbirinden farklı okullar hakkında bilgi sahibi olun.

Daha fazla bilgi al
UK Language Schools

İngilizce Dil Okulları

Ingilizce dil okulları uluslararası öğrencilere üniversite eğitimlerine başlamadan once İngilizcelerini geliştirmek için olanak sağlar.

Daha fazla bilgi al
UK Pathways and Foundation

İngiltere İleri Eğitim Sağlayan Kolejler

İleri eğitim sağlayan kolejler uluslararası öğrencilere foundation, vocational training ve A-Levels yapma olanakları sunarlar. Bu sayede öğrenciler bir yandan İngilizcelerini geliştirirlerken bir yandan da bir çok farklı konuda eğitim görürler.

Daha fazla bilgi al
UK Boarding Schools

İngiltere Yatılı Okullar

Mukemmel eğitim, en iyi olanaklar ve ekstra müfredat desteğiyle Ingiltere'deki yatılı okullarda eğitim almak çocuklar için fantastik bir fırsattır. En iyi yatılı okullar hakkında bilgi alın.

Daha fazla bilgi al

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi