İngiltere'de Yatılı Okullar

Neden İngiltere'de Bir Yatılı Okulda Eğitim Almalısınız?

Aileler çocuklarını kültür, dil, eğlence, mutfak gelenekleri ve atmosfer hakkında bilgi edinmeleri için İngiltere'deki yatılı okullara göndermeyi seçmektedir; Böylece üniversiteye başlayana kadar akıcı olarak İngilizce konuşmaya, burada eğitim görmeye ve yaşamaya tam olarak alışacaklardır.

Yatılı Okul Hizmeti

Çocuğunuz için Yatılı Okul Servisi ile İngiltere'de bire bir koçluk, rehberlik ve özel ders olanakları sunan bir Yatılı Okulda yer ayarlayın.

Ücretler biraz pahalı olabilir, ancak tesisler ve akademik standartlar ilk harcamaya değer niteliktedir. Çoğu yatılı okulun A-Level sonuçlarına bakıldığında neden bu kurumların küresel bir müşteri kitlesini cezbettiği açıkça görülecektir.

İngiltere yatılı okulları, en iyi müzik, sanat ve spor olanaklarının yanı sıra ülkedeki en iyi öğretim kadrolarına sahiptir, ayrıca yabancı öğrenciler için oldukça ünlü ve disiplinli yerlerdir. Öğrenciler, eğitim almak ve çalışmak için dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar, İngilizce konuşulan bir ortamda kendilerini tamamen rahat hissedecekleri kadar akıcı bir İngilizceye sahip olacaklardır.

Yatılı Okul Ücretleri

İngiltere yatılı okulları için ücretler, her öğrenci için yılda 20,000£ - 30,000£  arasında değişmektedir. Ücretler, ebeveynleri/velileriyle yaşayan veya kendi evlerinde yaşayan yatılı olmayan öğrenciler için 12,000 £'a kadar inebilmektedir ve birçok muhteşem okul buna dayanarak yabancı öğrencileri kabul etmektedir.

İngiltere'deki Güvenilir Yatılı Okullar

İngiltere'de Bir Yatılı Okulda Eğitim Alın

İngiltere'deki yatılı okullar hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bugün İstanbul veya Ankara ofislerimizden ücretsiz danışmanlık randevusu alın.

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi