Cambridge Eğitim Grubu

Location Cambridge, England
Established 1955
Famous Courses İngiliz Dili Foundation, Pre-Masters
International Fees £13,675-18,990
Key Information
Location Cambridge, England
Established 1955
Famous Courses İngiliz Dili Foundation, Pre-Masters
International Fees £13,675-18,990

Overview

Cambridge Eğitim Grubu, uluslararası öğrencilerin 55 yıldan uzun bir süredir İngiltere üniversitelerine girmelerini sağlamaya yardımcı olmaktadır. CEG, 95'ten fazla ülkeden 4.000'den fazla öğrenciye üniversite öncesi eğitim vermektedir ve İngiltere'de önde gelen akademik, yaratıcı ve İngilizce dil eğitimleri sağlayıcısıdır.

Cambridge Eğitim Grubu'ndaki öğrenciler, “çocuklar için İngilizce tatilleri”nden “A seviyeleri” gibi geleneksel akademik niteliklere kadar uzanan en kapsamlı İngiltere Eğitim programlarına erişebilirler. Cambridge Eğitim Grubu aşağıdaki gruplardan oluşur:

CATS Koleji

CATS Koleji, Cambridge, Londra ve Canterbury'de bulunan önde gelen uluslararası altıncı form kolejleridir. Üniversite, kişiselleştirilmiş bir öğrenme yaklaşımına dayanan, olağanüstü sonuçlar üreten birinci sınıf bir eğitim deneyimi sunar. Kurslar GCSE'den A seviyelerine, Bakalorya'ya ve Üniversite Foundation programlarına kadar uzanmaktadır.

ONCAMPUS

ONCAMPUS, İngiltere'deki bir üniversiteye giriş için gerekli notları alamamış öğrencilere üniversite öncesi programlar sunar. 2008'den bu yana, ONCAMPUS 4.000'den fazla öğrencinin istediği lisans ve yüksek lisans programlarında ilerleme kaydetmelerine yardımcı olmuştur. ONCAMPUS merkezleri, UCL, Queen Mary, Coventry Üniversitesi gibi İngiltere üniversite kampüslerinde yer almaktadır.

Cambridge Görsel Sanatlar & Sahne Sanatları Okulu

Cambridge Görsel Sanatlar ve Sahne Sanatları Okulu, Sanat ve Tasarım, Drama ve Müzikle ilgilenen öğrencilere derece ve pre-masters eğitimleri sağlayan bir vakıf okuludur. 1985 yılında oluşturulan programların Kingston Üniversitesi ve Royal Academy of Dramatic Art gibi ünlü sanat kurumlarıyla bağlantıları vardır.

Stafford House İngilizce Okulu

Stafford House İngilizce Okulu, 60 yıldan fazla bir süredir uluslararası öğrencilere kaliteli İngilizce dil kursları vermektedir. Londra, Brighton ve Canterbury'de bulunan öğrenciler standart, yoğun ve iş İngilizcesi kurslarının yanı sıra IELTS ve Cambridge Sınavlarına Hazırlık seçeneklerinden birini seçebilirler.

Stafford House Tatil Eğitimleri

Stafford House Tatil Eğitimleri, 10-18 yaşları arasındaki öğrenciler için, üniversite kampüslerinde ve Cabridge, Edinburgh ve Londra'da prestijli yatılı okullarda verilen eğitimleri içerir.

Cambridge Eğitim Grubu, İngiltere de dahil olmak üzere birçok üst düzey üniversiteyle uzun vadeli ortaklıklar kurmaktadır:

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi