Öğrenci Deneyimi için İngiltere'de en iyi üniversitesi açıklandı

23 March 2017

 Harper Adams Üniversitesi, Times Higher Education'ın tarafından öğrenci deneyimi konusunda İngiltere'nin en iyi üniversite seçildi.

 
Harper Adams lig tablosunda henüz iki yıldır bulunmasına rağmen, tarım ve tarımsal sektörde en uzman eğitimi veren üniversitedir.. İlk beş ise, geçen yıl ankete katılan Loughborough Üniversitesi, Sheffield Üniversitesi, Leeds Üniversitesi ve Surrey Üniversitesi tarafından tamamlandı.
 
Üniversitenin başkan yardımcısı David Llewellyn, "Öğrencilerimizin üniversiteyi bu kadar yüksek oranda değerlendirdiğini görmek güzel ve ilk sırada gelmek harika bir sonuç. Öğrencilerimize olağanüstü bir akademik deneyim sunmak için çok çalışıyoruz, kırsal bir kesimde yaşıyoruz ve Öğrenci Birliği, öğrencilerin birbirlerini tanımalarına yardımcı olmak için çok aktif bir sosyal program sunuyor. "
 
Sonuçlar, 15 binden fazla lisans öğrencisinin, "şiddetle katılıyorum" dan "kesinlikle katılmıyorum" a yedi puanlık bir puan alan 21 kategorideki üniversitelerine verdikleri yanıtlara dayanmaktadır.

Tarım ve Ziraat ile ilgileniyor musun? Eğer öyleyse, başvurunuzu tartışmak için bugün ücretsiz danışmanlık ayarlayın!

Öğrenci Deneyimi Top 10

 1. Harper Adams University
 2. Loughborough University
 3. University of Sheffield
 4. University of Leeds
 5. University of Surrey
 6. Falmouth University
 7. University of Oxford
 8. Newcastle University
 9. Keele University
 10. Queen’s University Belfast

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi
 • Birmingham Üniversitesi