SI-UK'in Vizyonu

SI-UKYurt dışında okumak ailenizin, arkadaşlarınızın tavsiyesiyle ya da dünyayı keşfetme isteğiyle aklınıza gelmiş olabilir. Nasıl olursa olsun yurtdışı eğitimi genç bir insanın hayatına yön vermesi için önemli bir deneyimdir.

Dünyanın çeşitli yerlerindeki gençler için İngiltere uluslararası deneyim ve sektörel rekabette öne çıkma imkanı sunar. Aynı zamanda çeşitli ülkelerden gelen yeni insanlarla tanışıp ufkunuzu genişletebilirsiniz.

İngiltere global bir dile sahip olması, tarihi, eğitim kalitesi ve rekabetçi fiyat politikasıyla uluslararası öğrenciler tarafından en sık tercih edilen ülkelerin başında gelir. İngiltere üniversiteleri öğrenci profilini çeşitlendirmek amacıyla uluslararası öğrencilere açıktır.

Buna rağmen İngiltere üniversitelerine başvurmak öğrenciler için karmaşık ve yıldırıcı olabilmektedir. Öğrenciler başvuruları için tarafsız ve güvenilir bir kurum bulmak, kendilerine uygun okulları seçmek ve İngilizce seviyelerini doğru tespit etmek için kime güveneceklerini bilemeyebilirler.

Genç bir insanın hayatında böyle önemli bir karar aşamasında güven, ulaşılabilirlik ve anlaşılabilirlik önemlidir. Yapacağınız tercihin doğru ya da yanlış olması aldığınız tavsiyelere ve yönlendirmelere bağlıdır.

Uluslararası öğrencilerin İngiltere’deki üniversiteler ve programlar hakkında uzman ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti alması gerektiğine inanıyoruz. Profesyonel ve deneyimli danışmanlarımız, kararsız olduğunuz ilk aşamadan başvuru sürecine ve en sonunda İngiltere’ye ayak bastığınız andan eğitiminiz bitene kadar bu yolculukta size eşlik edecekler.

İngiltere üniversitelerine bizimle ulaşın.

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi