İngiltere Üniversitelerinin Global Ajansı

Londra, Manchester, Shanghai, Bangkok, New Delhi, Bangalore, Chennai, İstanbul, Ankara, Hong Kong, Tokyo, Osaka, Abuja ve Lagos’taki ofislerimizle SI-UK olarak İngiltere menşeyli ve İngiltere’den yönetilen bir kurumuz. Önceliğimiz uluslararası öğrencilerin İngiltere’de eğitim almalarına yardımcı olmak ve nitelikli ekibimizle İngiltere’deki üniversitelere, kolejlere ve dil okullarına kabul edilmesine yardımcı olmaktır.

SI-UK Global Offices

SI-UK resmi olarak İngiliz eğitim kurumlarının desteklediği bir oluşumdur. Bu destek sayesinde öğrencilerimiz seçecekleri bütün üniversitekolej ve dil okuluna başvurabilirler. Öğrencilerimize sunduğumuz bu hizmetler ve danışmanlık hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Servislerimizin önceliği öğrencilerimizi, ihtiyaçlarını her yönüyle karşılayacak eğitim kurumlarıyla buluşturmaktır.

İngiltere üniversitelerinin resmi temsilcisi olarak dünyanın neresinde olursanız olun kurumlarımız İngiltere standartlarındaki yüksek kaliteli hizmet ve desteğin garantisini verir.

Hepsinden önemlisi eğitiminizi almak için yola çıkmanızdan itibaren SI-UK olarak her zaman yanınızda olma sözü veriyoruz. İngiltere’nin en büyük iki şehri olan Londra ve Manchester’daki ofislerimizle İngiltere’ye ayak bastığınız andan itibaren iletişim halinde olacaksınız. Eğitimizi alırken bir yandan çalışmak isterseniz size uygun yarı zamanlı işler buluyoruz.

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi