Referanslarımız

SI-UK, binlerce uluslararası öğrenciyi İngiltere üniversitelerine yerleştirmiştir. Verdiğimiz hizmetler seçtikleri kuruma girme şanslarını en iyi şekilde almalarını sağlar ve aşağıda başarılarının bazı örnekleri yer almaktadır:

Gilbirt Ganyon (Malaysia): MA Brunel Üniversitesi’nde Eğitim Yüksek Lisansı

“Başvurum süresince sağladığınız sonsuz destek için teşekkür ederim. Üniversite aramaktan, vize aldığımdan emin olmaya kadar her şekilde destek sundular. SI-UK sayesinde çok mutlu ve müteşekkirim! Sizi arkadaşlarıma önereceğim!”

Samanthini Wijeweera (Sri Lanka): Westminster Üniversitesi'nde Farmakoloji ve Fizyoloji Fen Fakültesi Mezunu Bsc

“İngiltere'ye ilk geldiğimde, SI-UK bana çok yardımcı oldu ve destek oldu. Ajansın İngiltere'deki üniversitelerle harika bağlantıları var ve tanıdığım diğer öğrencilere göre çok daha hızlı teklifler aldım. SI-UK, yardımınızı asla unutmayacağım!”

Daniel Humberto Carranza (Peru): Msc Westminster Üniversitesi’nde Bilgisayar Bilimi Yüksek Lisansı

“SI-UK’in verdiği hizmet üniversite başvurum sırasında beklentilerimin de üzerine çıktı. Onların yardımı ile 9000£ değerinde tam burs aldım! Tüm öğrencilere onların hizmetlerinden faydalanmayı öneririm!”

Kan Wei-Lin (Taiwan): Londra Ekonomi Okulu'nda Siyaset Bilimi Muhasebe Fen Fakultesi Mezunu

“Üniversiteye başvurmak için SI-UK’in premium servisini kullandım. Danışmanım büyük bir özen ve sabır gösterdi ve başvurumla çok özenli bir şekilde ilgilendi. Bu ajans çok saygın ve aradığınız cevaplar için istediğiniz zaman onlarla iletişim kurabilirsiniz! Teşekkürler SI-UK!”

Peng Ren (China): Msc Lincoln Üniversitesi’nde Muhasebe Yüksek Lisans Eğitimi

“Premium hizmet harika! Danışmanım başvuru sürecim boyunca her gün benimle temasa geçti ve bana koşulsuz bir teklif sundu! SI-UK ve yardımsever ekibine minnettarım ve onları asla unutmayacağım. Çok çalışacağım, çünkü bunun SI-UK'a verebileceğim en iyi ödül olduğunu düşünüyorum.”

Jaime Andres Rendon (Colombia): Greenwich Üniversitesi’nde Yabancı Dille Eğitim Veren Reklam ve Pazarlama İletişimi

“İlk tercihim olan üniversiteme net ve yararlı bir tavsiye ile girmeyi başardım. Danışmanım yardımcı oldu çünkü zorlayıcı olabilecek birçok yeterlilik yöntemi vardı. İngiltere'deki bir üniversiteye kabul edilmek için yardıma ihtiyacınız varsa, burası en iyi ve en açık danışmanlık hizmetidir.”

Carla Termini (Spanish): City Üniversitesi’nde Uluslararası İşletme Ekonomisi

“SI-UK'in servisi hızlı, güvenilir ve verimli. Başvurumla ilgili hiçbir şey için endişelenmeme gerekmedi. Eğitim almam için hangi üniversitenin daha iyi olduğu konusunda öneride bulundular ve birçok yararlı bilgi gönderdiler. Hata yapmaktan korkuyordum ama danışmanlarım üniversitenin tüm gereklilikleri konusunda bana yardımcı oldular.”

Oscar Lizarazo (Colombia): MSc City Üniversitesi’nde Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisansı

“SI-UK, üst düzey profesyoneller ile mükemmel bir hizmet sundu. SI-UK'i arkadaşlarıma tavsiye ederim. Bire bir harika öneriler ve harika niyet mektupları sunuyorlar. Profesyonellikleri ve samimiyetleri İngiltere'de kurs almak isteyenlere fayda sağlayacaktır.”

Stephan Connell (USA): LLB BPP Üniversitesi’nde Hukuk Lisans Derecesi

“Danışmanım tarafından verilen tavsiyeler yardımcı oldu, çünkü çalışma yöntemim ve akademik hedeflerime ulaşmak için hangi üniversitenin benim için en iyi olacağı konusunda bilinçli bir karar vermem için bana rehberlik etti. SI-UK'i arkadaşlarıma kesinlikle tavsiye edeceğim, çünkü bu kurum uluslararası öğrencilerin ders seçmelerine ve iyi bir eğitim almaları için yardım etmeye kendini adamıştır.”

Harshani Periera (Sri Lanka): MA Görsel Sanatlar Üniversitesi’nde İç tasarım Yüksek Lisansı

“SI-UK'in desteğinin en iyi yanı, benim için doğru üniversiteyi seçmeme yardım eden bilgili personeliydi. Danışmanım bana her üniversitenin ortamı, profesörleri, masrafları, vs. hakkında bilgi verdi. Tercihlerime ve bütçeme göre bir üniversite seçebildim ve şimdi İngiltere'de okuyacağım için çok mutlu ve heyecanlıyım. İyi iş çıkardılar!”

Emmanuel Sakala (Zambia): BA Şirket Yönetimi Lisans Derecesi

“Öğrencilere sundukları yardım ve hizmetler için SI-UK'deki tüm ekibe teşekkür etmek istiyorum ve özellikle bana yardımcı olduğu ve rehberlik ettiği için Nabaa'ya teşekkür etmek istiyorum. Nabaa, kendini işine adamış ve öğrencileri en iyisini elde etsin diye her zaman fazladan yol almaya istekli biri. Öğrencileri için hep zaman ayırır ve soruları hızlıca cevaplayabilir. Verdikleri destek ve öğrencileri için yaptıkları tüm şeyler adına kendisine ve meslektaşlarına minnettarım.”

Studying in the UK

I believe my success is due to the great support provided by SI-UK. I was advised the right IELTS courses to attend and they also helped with my visa application. I really want to share with you my positive experience and I would definitely recommend SI-UK to my friends. 

Sabia Genker English at Durham University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen