Edinburgh Sanat Koleji
Edinburgh Sanat Koleji

location

Edinburgh Sanat Koleji Location

Scotland

Edinburgh Sanat Koleji

location

Img

Scotland

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Edinburgh, Scotland
Kuruluş Tarihi 1760
Öne Çıkan Bölümler Anasanat Dalı Öğrencileri İçin Dil Okulu
Uluslararası Ücretler £10,800
Temel Bilgiler
Lokasyon Edinburgh, Scotland
Kuruluş Tarihi 1760
Öne Çıkan Bölümler Anasanat Dalı Öğrencileri İçin Dil Okulu
Uluslararası Ücretler £10,800

Genel Bakış

Genel Bakış

Edinburgh Sanat Koleji, İngiltere'deki en başarılı bağımsız sanat kolejlerinden biri olarak uluslararası bir üne sahiptir. Bu itibarı, öğrencilerimiz ve çalışanlarımız için en yüksek deneyim kalitesi sunarak ve hem destekleyici hem de zorlayıcı bir öğrenme ortamı sağlayarak kazandık. Kolej, yaratıcılığı ve işbirlikçi atmosferi ve insanlarıyla tanınır; yeni mezunlarımızdan biri, okulumuzu bir 'fikir fabrikası' olarak tanımladı.

Tesislerimiz mükemmeldir, ancak eğitimimizi sürekli  yönlendiren ve yenileyen fikirler daha da önemlidir. Kadromuz, birçok uluslararası üne sahip sanatçı, tasarımcı, mimar, küratör ve yazarlardan oluşmaktadır. Edinburgh Sanat Koleji mezunları olağanüstü geniş bir kariyere sahiptirler ve İskoçya, İngiltere ve diğer birçok ülkenin sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına gerçek bir katkı sağlamaktadırlar. Buna ek olarak, derecelerimiz uluslararası lider bir akademik kurum olarak tanınan Edinburgh Üniversitesi tarafından onaylanmakta ve ödüllendirilmektedir.

Edinburgh Sanat Koleji, İngiltere, Avrupa ve Dünya genelindeki en yüksek kalitede öğrencileri kendine çekmektedir. Öğrenciler burada eğitim almak isterler ve başvurular son yıllarda önemli ölçüde artmaya devam etmektedir. Okulun atmosferi gerçekten uluslararasıdır, öğrencilerimizin beşte birinden fazlası deniz aşırı ülkelerden gelmektedir. Öğrenci topluluğumuzda 70'den fazla ülke temsil edilmektedir. Öğrenciler, Edinburgh'da araştırma yapmak ve eğitim almak  için benzersiz bir ortam bulmaktadırlar. Canlı, yaratıcı ve kültürel ortamı ile ünlü bir şehirde dünya standartlarında kaynaklara erişim Onlara katılmanızı umuyoruz.

Bölümler

  • Lisans Programları
  • Yüksek Lisans Eğitim Programları
  • Yüksek Lisans Araştırma Programları

Konum

Edinburgh Sanat Koleji, Edinburgh şehrindedir. Tarihle iç içe ve gelişen kültürel bir atmosfere sahip olan Edinburgh, geleneksel ve çağdaş yaşam arasında mükemmel bir denge kurar. Güvenli ve kompakt bir konum olarak, düzenli olarak İngiltere’nin en sevilen şehri ve Avrupa'da yaşanacak ve eğitim alınacak en iyi yerlerden biri olarak seçilir. UNESCO Dünya Mirası Listesi'nde yer alan kentin merkezi, görkemli bir tepebaşı kalesinin altındaki Arnavut kaldırımlı sokakları olan Ortaçağ Tarihi Kentini, Georgian New Town ve yeni İskoç Parlamento binasını içeren ödüllü modern mimariyle birleştirmektedir.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi