Edinburgh Business ve İşletme Okulu
Edinburgh Business ve İşletme Okulu

location

Edinburgh Business ve İşletme Okulu Location

Scotland

Edinburgh Business ve İşletme Okulu

location

Img

Scotland

ADD TO FAVOURITES

Edinburgh Business ve İşletme Okulu

Temel Bilgiler
Lokasyon Edinburgh, Scotland
Kuruluş Tarihi 1997
Öne Çıkan Bölümler Business ve İşletme, Pazarlama, Edinburgh MBA
Temel Bilgiler
Lokasyon Edinburgh, Scotland
Kuruluş Tarihi 1997
Öne Çıkan Bölümler Business ve İşletme, Pazarlama, Edinburgh MBA

Genel Bakış

Edinburgh Business ve İşletme Okulu Üniversitesi, uzun bir eğitim ve araştırma geleneğini benimser. Okul, muhasebe ve finans, girişimcilik ve yenilikçilik, işletme bilimi ve işletme ekonomisi, pazarlama, organizasyon çalışmaları ve strateji & uluslararası işletme alanlarında lisans, yüksek lisans ve yönetici eğitim programları sunmaktadır. Tüm bunlar, konferans salonları, çoklu sendika odaları, yönetici eğitim odası, kafeterya ve öğrenciler ve çalışanlara özel bir alan içeren modern bir binada yer almaktadır.

Okul, AMBA, AACSB ve EQUIS'ten üçlü akreditasyon sunar ve uluslararası öğrenci topluluğu, dünyanın yaklaşık 100 ülkeyi temsil eder ve her kültürden ve sosyal çevreden fikirleri teşvik eder.

Edinburgh MBA

Edinburgh MBA, yöneticileri giderek daha rekabetçi, değişken, belirsiz ve karmaşık bir iş dünyasında ihtiyaç duyulan stratejik liderliği sunmaya hazırlar. Biri yurtdışında eğitim bileşenine sahip iki adet 12 aylık program ve bir tane 27 aylık Executive MBA programı sunulmaktadır.

Sıralama

  • 2017 Economist MBA Sıralaması'nda 77.
  • 2017 Financial Times Finans Yüksek Lisans Dünya Sıralaması'nda 35.
  • Edinburgh MBA ayrıca 2018 Financial Times 'En İyi 100 MBA Programları'nda dünyada 73.

Konaklama

Edinburgh Üniversitesi, öğrencilere özel konaklama yerleri bulmalarında yardımcı olmak için her akademik yılın başında konaklama danışma hizmeti vermektedir.

Lokasyon

Edinburgh, İskoçya'nın başkentidir ve dünya mirası listesine alınmıştır. 18. Yüzyıldan bu yana Avrupa'daki en yeşil ve mimari açıdan en güzel şehirlerden biridir ve güzelliği ve bilim alanında nam salmış olmasından dolayı 'Kuzeyin Atina'sı' lakabını almıştır. 2001'den beri Edinburgh, Observer, Conde Naste (2010 En İyi Şehir Ödülü) ve Guardian okuyucuları tarafından sürekli olarak “Favori İngiltere Şehri” seçilmektedir.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi