Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu
Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu

location

Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu Location

South England

Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu

Temel Bilgiler
Lokasyon Cambridge, England
Kuruluş Tarihi 1990
Öne Çıkan Bölümler Yönetici MBA, Girişimcilik ve İnnovasyon Yönetimi
Temel Bilgiler
Lokasyon Cambridge, England
Kuruluş Tarihi 1990
Öne Çıkan Bölümler Yönetici MBA, Girişimcilik ve İnnovasyon Yönetimi

Genel Bakış

Cambridge Judge Bussiness ve İşletme Okulu, dünyanın en eski ve en prestijli üniversitelerinden biri olan Cambridge Üniversitesi'nin işletme okuludur. Judge işletme okulu, dünyanın en iyi 20'sinde sıralanan çok çeşitli yüksek lisans programlarının yanı sıra üstün araştırma ve innovasyon sunan 14 disiplinlerarası araştırma merkezine sahiptir.

Bölümler doktora, girişimciler için yüksek lisans ve programları içerir. Judge MBA, dünyaca ünlü bir işletme okulundan ve üniversiteden yüksek dereceli ve saygın bir MBA derecesi sağlarken Executive MBA, özellikle üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır ve 16 hafta sonu ve dört haftalık bloklar halinde verilen 20 aylık bir lisans programıdır.

Sıralama

 • 2018 Financial Times Küresel MBA Sıralaması'nda 13.
 • Forbes'un 2017 En İyi Uluslararası İşletme Okulları sıralamasında 3.
 • 2017 QS Küresel 200 İşletme Okulu Raporu’nda 8.
 • 2017 Financial Times anketinde "paranın karşılığını" ve "ulaşılan hedefler" kategorisinde 1.

Konaklama

Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu'nda konaklama, her kolej tarafından ayrı ayrı sunulmaktadır. Konaklama Hizmeti, şehirdeki özel kiralık konaklama yerlerinin ayarlanmasında yardımcı olabilir.

Lokasyon

Cambridge, Londra'nın yaklaşık 80km kuzeyindeki Cambridgeshire'da büyük bir kasabadır. 800 yıldan fazla bir süredir şehir tarihinin bir parçası olan üniversite binaları bölgeye hakimdir. Cambridge küçük bir şehirdir ve kolejlerin ve departmanların hemen hepsi birbirinin merkezindedir. Bir otobüs servisi onları birbirine bağlar, ayrıca Cambridge ülkedeki en bisiklet dostu şehirlerden biri olmasıyla ünlüdür.

Hava yoluyla, Cambridge'e dört ana havaalanı tarafından ulaşılmaktadır: Stansted, Luton, Heathrow ve Gatwick. Dört havalimanından da Cambridge'e Ulusal Ekspres otobüs seferleri var. Ayrıca Londra'dan yaklaşık bir saat süren direkt trenler vardır.

Mezunlar

Cambridge Judge Business ve İşletme Okulu'nun 100'den fazla ülkede 6000'den fazla mezunu ve hem Üniversitede hem de tüm dünyada çalışan uluslararası öğretim personeli vardır.

Ayrıca ilginizi çekebilir...

İngiltere'deki dokuz business & işletme okulu 'Küresel EMBA' sıralamalarında ilk 100'e girdi

MBA eğitimi, yönetimde başarılı ve sorumlu bir lider olmak için gereken becerileri, bilgiyi ve deneyimi geliştirmenize yardımcı olur. Bu eğitimi… Daha fazla

İngiltere'deki İlk Beş MBA İşletme Okulu

İşletme ve yönetim konusunda kendini geliştirmek isteyen öğrenciler için MB birçok farklı firma ile network oluşturma fırsatı… Daha fazla

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi