Bucks New Üniversitesi
Bucks New Üniversitesi

Rank

Bucks New Üniversitesi Ranking

112

location

Bucks New Üniversitesi Location

South England

Bucks New Üniversitesi

Rank

University Ranking

112

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon High Wycombe, England
Kuruluş Tarihi 2007
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 8.5%
Öne Çıkan Bölümler Tasarım, Tekstil, Pilotluk Eğitimi
Uluslararası Ücretler £10,500
Temel Bilgiler
Lokasyon High Wycombe, England
Kuruluş Tarihi 2007
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 8.5%
Öne Çıkan Bölümler Tasarım, Tekstil, Pilotluk Eğitimi
Uluslararası Ücretler £10,500

Genel Bakış

Bucks New Universitesi 2007'de üniversite statüsünü kazanmasından bu yana büyümeye devam etmektedir, şu anda 9000'den fazla öğrenciye eğitim vermektedir. Aslen 1893 yılında Bilim ve Sanat Okulu olarak kurulan Bucks New Üniversitesi, Polislik ve ödüllü Ticari Pilotluk Eğitimi ile Hava Taşımacılığı gibi birçok benzersiz program sunmasıyla ünlüdür. Lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin çoğunluğu High Wycombe'daki ana kampüste eğitim alırken, daha küçük olan Uxbridge kampüsü Tıp ve Hemşirelik fakültesine ev sahipliği yapmaktadır.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

International Lounge (Uluslararası Salon), yabancı öğrencilerin buluşmaları, rahatlamaları ve birçok konuda destek bulmaları için bir alan sunar. Üniversite ayrıca İngilizce kursları sunmaktadır, ayrıca okul personelleri eğitim desteği, rehberlik ve danışmanlık ile finans, sağlık, spor, refah, konaklama ve kariyer olanakları hakkında bilgi sağlayacaktır.

Bucks New Üniversitesi'ne başlayan tüm yeni yabancı öğrenciler için sunulan ücretsiz havaalanı karşılama hizmeti, her fakülte tarafından ayrı olarak organize edilir. Ayrıca, bir kampüs turu, vize semineri ve evinizde hissetmenize yardımcı olmak için şehir turu da yapılacaktır. Yabancı arkadaş programı, yeni öğrencilerin mevcut diğer yabancı öğrencilerle bağlantı kurmasına izin verecektir.

Sıralama

 • 2020 Times Üniversitesi Rehberi'nde 113. sırada
 • 2020 Guardian Üniversite Rehberi'nde 120. sırada

 

Bucks New Üniversitesi, Huffington Post tarafından yaratıcı üniversiteler listesinde İngiltere'de 12. sırada ve aynı zamanda The Daily Telegraph tarafından İngiltere'nin en iyi 14 yaratıcı üniversitesi arasında yer aldı. Ayrıca, Bucks New Üniversitesi'nin, pilotluk eğitimi ve müzik endüstrisi yönetimi bölümleri ödül kazanmıştır.

Konaklama

Bucks New Üniversitesi, Uxbridge ve High-Wycombe'daki kampüslere yayılmış dört ana yurda sahiptir ve birinci sınıf öğrencilerine, son başvuru tarihine kadar başvurmaları koşuluyla, konaklama garantisi verilmektedir. Üniversite ayrıca özel kiralık konaklama yerleri bulma konusunda tavsiyelerde bulunabilir.

Lokasyon

Londra ve Oxford'un neredeyse ortasında yer alan High Wycombe, Buckinghamshire'ın en büyük ikinci şehridir. Bu sadece bir sanayi merkezi değil, aynı zamanda haftada üç gün caddeyi dolduran kalabalık tezgahların göstereceği üzere bir pazar kasabasıdır - bu 12. yüzyıldan beri süregelen bir gelenektir.

Kasaba modern bir alışveriş merkezine, bir spor merkezine, yapay bir kayak merkezine ve çeşitli zevklere ve öğrencilerin ilgi alanlarına uyacak heyecan verici bir gece hayatına sahiptir. Londra trenle sadece 40 dakikalık mesafededir ve hem Heathrow hem de Gatwick havaalanlarına kolayca ulaşılabilir. Bucks News Üniversitesi'nde Hemşirelik eğitim alan öğrenciler, Londra Metrosu ağındaki Uxbridge'de kampüsünde eğitim almaktadır.

Mezunlar

 • Noel Fielding ve Dave Brown (Komedyen)
 • Boo Ritson (Sanatçı)
 • Naomi Riches (Paralimpik Bronz Madalya Sahibi)
 • Mark Hamilton (G4S Etkinliklerinin Yönetici Direktörü)
 • Tony Ball (Show and Event Security'nin Kurucusu)
Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi