Brunel İşletme Okulu

Location London, England
Established 1997
Famous Courses Brunel MBA, Doktora
Key Information
Location London, England
Established 1997
Famous Courses Brunel MBA, Doktora

Overview

Brunel İşletme Okulu, İngiltere'deki uluslararası olarak en çeşitli işletme okullarından biridir ve lisans ve yüksek lisans öğrencileri için geniş bir eğitim yelpazesi sunar.

Brunel'in "İş Hayatı", Brunel öğrencilerine profesyonel ve akredite nitelikler ve temel istihdam edilebilirlik becerileri kazandırmak için tasarlanmış yenilikçi bir mesleki gelişim programıdır. İş Hayatı programı, üniversitede eğitim alırken ve mezunları olarak öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimlerini destekleyen bir dizi temel beceri aktivitesi sunar.

Services for International Students

Brunel University Londra, uluslararası öğrenciler için Üniversite'deki akademik, kişisel ve sosyal yaşamlarında onlara yardımcı olmayı amaçlayan bir dizi hizmet sunmaktadır.

Accommodation

Londra Brunel Üniversitesi, hem kampüs içinde hem de dışında konaklama imkanları sunar ve konaklama fiyatları Londra fiyatlarına kıyasla daha uygundur. Üniversite, son on yılda ikamet ve kampüs altyapısı için 400 milyon £ yatırım yapmıştır.

Location

Brunel Üniversitesi Londra kampüsü, Londra'nın batı ucundaki Uxbridge'dedir. Uxbridge ana otoyoluna yakın bir konumdadır ve Heathrow havaalanına doğrudan ulaşım bağlantıları mevcuttur. Londra'nın merkezi de metroyla kısa bir mesafededir.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi