Londra İşletme ve Yönetim Okulu
Londra İşletme ve Yönetim Okulu

location

Londra İşletme ve Yönetim Okulu Location

London

Londra İşletme ve Yönetim Okulu

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Londra İşletme ve Yönetim Okulu

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 2002
Öne Çıkan Bölümler Business & İşletme, Programlama, Hukuk
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 2002
Öne Çıkan Bölümler Business & İşletme, Programlama, Hukuk

Genel Bakış

Londra İşletme ve Yönetim Okulu (LSBM), Londra'nın merkezinde Bloomsbury'de bulunan özel bir Yüksek Öğrenim Koleji'dir. ondra İşletme ve Yönetim Okulu, MBA dahil, lisans ve yüksek lisans düzeyinde İşletme ve Programlama dallarında tam zamanlı  yüksek öğrenim eğitimleri vermekte ve 2014 akademik yılı başlangıcı için hukuk eğitimleri vermektedir. Öğrencilerinin yaklaşık yarısı İngiltere dışından gelmektedir.

Tüm derece eğitimleri Northampton Üniversitesi tarafından onaylanmıştır. Tüm öğretimin gerçekleştiği Birkbeck College ile ortaklığı bulunmaktadır. Öğrenciler Birkbeck College’ın kütüphanesine ve bilgisayar tesislerine tam erişime sahiptir. Öğrenciler ayrıca, spor salonu ve yüzme havuzunun kullanımı için indirimli bir ücret içeren sosyal, rekreasyonel ve spor tesislerine ve etkinliklerine erişim imkanı sağlayan ULU'nun ortak üyeleri olarak kayıtlıdırlar.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

İngiltere'de banka hesabı açma, toplu taşıma araçlarında indirim başvurusu yapma, Londra'yı tanıma veya yerel bir doktora kaydolma hakkında bilgiler dahil olmak üzere ortaya çıkabilecek akademik olmayan sorunları için öğrencilere yardımcı olmayı bekleyen uzman personeli vardır. Yabancı öğrencilere vize başvuru sürecinde gereken tüm destek ve öneriyi verebilirler.

Konaklama

Okul, öğrencileri uygun ve ucuz konutlara yerleştirme konusunda uzmanlaşmış profesyonel konaklama kuruluşları ağını kullanarak, Londra'da kaldıkları süre boyunca konaklama bulma konusunda öğrencilere yardımcı olabilmektedir. Londra'nın çeşitli semtlerinde tek kişilik konaklama ve paylaşımlı konaklama seçenekleri mevcuttur. Farklı boyut gereksinimleri ve tüm bütçeler için yemekli / yemeksiz seçenekler bulunmaktadır. Ortak kuruluşlar arasında öğrencilerin konaklamaları için Unite ve aile yanında konaklama birimleri için Hosts International yer almaktadır.

Lokasyon

Londra İşletme ve Yönetim Okulu'nun merkez ofisi ve öğrenci tesisleri, birçok park, mağaza, kafe ve müzenin bulunduğu lüks, güvenli bir semt olan Bloomsbury'nin çevresine yayılmıştır. Bloomsbury aynı zamanda öğrenci dostu ve canlı bir yerdir ve İngiltere'nin en önde gelen kolejlerinden bazıları ve Londra Üniversitesi'nin merkezi tesisleri dahil olmak üzere bir dizi yüksek öğretim kurumuna ev sahipliği yapmaktadır.

Goodge Street, Russell Square, Warren Street, Tottenham Court Road ve Euston Square Metro istasyonları yakındadır. Bölgede ayrıca bir dizi otobüs güzergahı da mevcuttur ve bu durum LSBM'yi Londra'nın tüm bölgelerinden kolayca erişilebilir kılmaktadır.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi