ARU Londra

Location London, England
Established 2000
Famous Courses İşletme, Muhasebe, Hukuk
Key Information
Location London, England
Established 2000
Famous Courses İşletme, Muhasebe, Hukuk

Overview

ARU Londra, işletme ve finans alanında heyecan verici lisans ve yüksek lisans programları sunar. Uluslararası işletme, muhasebe, pazarlama, hukuk veya İKY konusunda uzmanlaşmayı seçin. Ayrıca tam zamanlı ve yarı zamanlı ACCA (Yeminli Mali Müşavirler Birliği) dersleri de sunulmaktadır.

Akademik öğrenmeyi sektördeki iş yerlerinin gerçekliği ile bağdaştırarak, sektörde işe yerleştirme garantili konukseverlik ve sağlık disiplinlerinde derece eğitimleri alın.

ARU Londra'nın dünya görüşü basittir: çağdaş öğrencinin esneklik ihtiyacına ve işverenin doğrudan uyumluluk ihtiyacına yönelik oldukça rekabetçi fiyatlar ile, üstün kaliteli işletme eğitimi vermek.

Services for International Students

ARU Londra, uluslararası öğrencilerin varış esnasında mümkün olduğunca rahat hissetmelerini sağlamak için birçok program sunmaktadır. Londra'nın ilgi çekici yerlerine yapılan gezileri, düzenli partileri ve yetenek yarışmalarıyla yeni öğrencilerin yeni ortamlarına alışmalarını kolaylaştırmak için çabalarken, öğrencilerin yaşadıkları herhangi bir problemi güvenle dile getirebilmeleri için bireysel destek oturumları da sunar.

Accommodation

ARU Londra'nın öğrenci yurdu yoktur, ancak okulumuz Londra'da kalmanız için uygun bir özel konaklama yeri bulma konusunda tavsiyede bulunabilir.

Location

Londra; müzeleri, galeri ve turistik yerleriyle dünyaca ünlüdür. Bunların hepsi, ve ayrıca gece kulüpleri ve canlı müzik mekanlarıyla etkileyici gece hayatı, şehirde ilk kez eğitim almaya gelen öğrencilerin beklentilerini heyecan verici bir biçimde karşılıyor. ARU Londra, Leicester Meydanı'na sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde, birçok pub, restoran ve pazarın yakınında, eğlence yerlerine çok yakın bir konumda yer almaktadır.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi