ARU Londra
ARU Londra

location

ARU Londra Location

London

ARU Londra

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 2000
Öne Çıkan Bölümler İşletme, Muhasebe, Hukuk
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 2000
Öne Çıkan Bölümler İşletme, Muhasebe, Hukuk

Genel Bakış

ARU Londra, işletme ve finans alanında heyecan verici lisans ve yüksek lisans programları sunar. Uluslararası işletme, muhasebe, pazarlama, hukuk veya İKY konusunda uzmanlaşmayı seçin. Ayrıca tam zamanlı ve yarı zamanlı ACCA (Yeminli Mali Müşavirler Birliği) dersleri de sunulmaktadır.

Akademik öğrenmeyi sektördeki iş yerlerinin gerçekliği ile bağdaştırarak, sektörde işe yerleştirme garantili konukseverlik ve sağlık disiplinlerinde derece eğitimleri alın.

ARU Londra'nın dünya görüşü basittir: çağdaş öğrencinin esneklik ihtiyacına ve işverenin doğrudan uyumluluk ihtiyacına yönelik oldukça rekabetçi fiyatlar ile, üstün kaliteli işletme eğitimi vermek.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

ARU Londra, uluslararası öğrencilerin varış esnasında mümkün olduğunca rahat hissetmelerini sağlamak için birçok program sunmaktadır. Londra'nın ilgi çekici yerlerine yapılan gezileri, düzenli partileri ve yetenek yarışmalarıyla yeni öğrencilerin yeni ortamlarına alışmalarını kolaylaştırmak için çabalarken, öğrencilerin yaşadıkları herhangi bir problemi güvenle dile getirebilmeleri için bireysel destek oturumları da sunar.

Konaklama

ARU Londra'nın öğrenci yurdu yoktur, ancak okulumuz Londra'da kalmanız için uygun bir özel konaklama yeri bulma konusunda tavsiyede bulunabilir.

Lokasyon

Londra; müzeleri, galeri ve turistik yerleriyle dünyaca ünlüdür. Bunların hepsi, ve ayrıca gece kulüpleri ve canlı müzik mekanlarıyla etkileyici gece hayatı, şehirde ilk kez eğitim almaya gelen öğrencilerin beklentilerini heyecan verici bir biçimde karşılıyor. ARU Londra, Leicester Meydanı'na sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde, birçok pub, restoran ve pazarın yakınında, eğlence yerlerine çok yakın bir konumda yer almaktadır.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi