American Intercontinental Üniversitesi
American Intercontinental Üniversitesi

location

American Intercontinental Üniversitesi Location

London

American Intercontinental Üniversitesi

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

American Intercontinental Üniversitesi

Temel Bilgiler
Lokasyon London
Kuruluş Tarihi 1970
Öne Çıkan Bölümler Ekonomi・ Moda Tasarımı & Pazarlama
Uluslararası Ücretler £11,760-13,700
Temel Bilgiler
Lokasyon London
Kuruluş Tarihi 1970
Öne Çıkan Bölümler Ekonomi・ Moda Tasarımı & Pazarlama
Uluslararası Ücretler £11,760-13,700

Genel Bakış

Genel Bakış

35 yıldan fazla bir süredir, American InterContinental Üniversitesi (AIU), öğrencileri pratik ve kariyer odaklı öğrenme ile gerçek dünyanın zorluklarına hazırlamaktadır. AIU Londra, öğrencilere dünyanın her yerinde başarılarını sürdürmelerini  sağlayacak uluslararası bir eğitim sunmak için çaba göstermektedir. AIU Londra, ABD'de Yüksek Öğrenim Komisyonu tarafından onaylanmıştır ve Kuzey Merkez Birliği üyesidir. Ek bilgi için 312-263-0456 numaralı telefon aranabilir veya www.ncahlc.org adresine bakılabilir.

 

AIU Londra, şu gibi çeşitli alanlarda lisans eğitimi sunar; Uluslararası İşletme, Moda Tasarımı, Moda Pazarlama, Moda Pazarlama ve Tasarımı, İç Tasarım, Grafik Tasarım, Fotoğrafçılık ve İllüstrasyon Odaklı Görsel İletişim ve Uluslararası Yönetim Odaklı İşletmecilik alanında Yüksek Lisans Derecesi.

AIU Londra, Londra'nın merkezinde, Hyde Park ve Regents Park arasında; zengin İngiliz tarihini, kültürünü ve geleneklerini deneyimlerken ders çalışmak için mükemmel bir yerdir. AIU Londra'nın öğrenci topluluğunun yüzde 95'i dünya çapında 80'den fazla ülkeden eğitim almak için gelen öğrenciler ile uluslararasıdır.

AIU Londra yıl içinde dört farklı başlangıç tarihi sunar: Ekim, Ocak, Mart ve Temmuz. Her başlangıç tarihi, 10 haftalık yeni bir dönemin başlangıcı ile aynı zamana denk gelmektedir. Eğitimlerini olabildiğince kısa sürede tamamlamak isteyen öğrenciler genellikle dört dönem boyunca ders alırlar; diğer öğrenciler yaz döneminde ders almayabilirler. Sınıflar, öğrencilerin odaklanmalarını sağlamak için sınırlı büyüklüktedir ve müfredat, konuk öğretim görevlileri çağırarak, saha gezileri düzenleyerek ve diğer kurumlarda lisans programlarına dahil olarak sıkça bulunmayan stajlar sunarak AIU Londra'nın konumundan yararlanmaktadır. Daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen admissions@aiulondon.ac.uk adresine e-posta gönderin veya web sitemizi ziyaret edin: www.aiulondon.ac.uk veya bizi arayın: +44 20 7467 5640 İngiltere Kayıtlı No: 1373237 Kayıtlı Ofis: 66 Wigmore Sokak Londra W1U 2SB. AIU Londra istihdam veya maaş garantisi vermez. CEC2355582 02/2010

Uluslararası Öğrenci Hizmetleri

  • AIU Londra'da öğrenciler yurtdışında okurken aynı zamanda genel eğitim dersleri de alabilirler.
  • Öğrenciler, yurtdışında ders seçerken başka seçeneklere de sahip olup program çakışma sorunlarını önleyebilirler.
  • Finansal yardım amacıyla belirli sayıda ders alması gereken öğrenciler, ders yüklerini yerine getirebilmek için çevrimiçi ders alma seçeneğine sahiptirler.

Konum

Londra, tarihi bir sanat ve edebiyat geleneğine, hareketli bir ticaret merkezine ve farklı bir nüfusa sahiptir ve herkes için bir şeyler sunmaktadır. AIU Londra kampüsü, Hyde ve Regents parkları arasında ve Londra'nın en iyi müzelerinin, galerilerinin, saraylarının, kiliselerinin ve tiyatrolarının yakınında merkezi bir konuma sahiptir. AIU, öğrenciler kendi yaşam düzenlemelerini yapmayı tercih etmedikleri takdirde, Londra'nın merkezinde garantili konutlar sağlar.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi