Kings

Location London, Oxford, Brighton & Bournemouth, England
Established 1957
Famous Courses A-Levels, İleri Seviye Foundation ve Master Programı
Key Information
Location London, Oxford, Brighton & Bournemouth, England
Established 1957
Famous Courses A-Levels, İleri Seviye Foundation ve Master Programı

Overview

Kings 'ın İngiltere, Londra, Oxford ve Bournemouth'da üç Kolej'i bulunmaktadır. Üç Kolej'in tümü İngilizce dil kursları ve güvenli, samimi ve misafirperver ortamlarda lisans ve yüksek lisans hazırlık programları sunar. Öğretim, önemli miktarda özel ders saatleri içerir, küçük sınıflardadır ve öğrenim yoğun ve pastoral ilgi ile desteklenmektedir. Odağımız, her öğrenci için en iyi çalışma planını ve yolunu bulmak ve her öğrencinin en iyi sonuçları elde etmesine yardımcı olmaktır.

- Lisans Hazırlık

Kings A-Level ve GCSE ulusal yeterliliklerin yanı sıra son derece titiz bir Foundation programı olan Gelişmiş Seviye Foundation eğitimleri sunar. Sanat Foundation Eğitimi, Uluslararası Ticaret Foundation Eğitimi, Turizm ve Konaklama İşletmeciliği Foundation Eğitimi ve Hukuk Foundation Eğitimi gibi uzmanlık programları da mevcuttur. Tüm öğrenciler bir İngiltere üniversitesine giriş hakkı kazanırken, birçoğu birden fazla teklif alır ve ilk 30'daki üniversitelere geçiş yaparlar.

- Yüksek Lisans Hazırlık Programı

King's Yüksek Lisans Hazırlık Programı, öğrencinin İngilizce seviyesine bağlı olarak bir ila dört dönemden oluşan yoğun bir çalışma planıdır ve öğrencinin İngilizcesini, Master düzeyinde gereken seviyeye getirmeyi amaçlamaktadır. Pathway programları tıp ve bilim, mühendislik, programlama ve matematik, işletme ve yönetim, ekonomi ve finans, politika ve hukuk, psikoloji, turizm ve konaklama, sanat, tasarım & medya ve mimarlık konularını içerir.

- İngilizce

Bir dizi farklı İngilizce eğitimi seçeneği tek başına ya da hazırlık programınızın yanında alınmak üzere ayarlanabilir. IELTS hazırlığı, Cambridge English First ve İleri Seviye eğitimlerini içerir.

Location

Kings Londra

Kings Londra kampüsü, Beckenham'da, Londra'nın merkezine trenle 20 dakika uzaklıktadır. Beckenham'daki öğrenciler, başkentin en güvenli ve en güzel banliyölerinden birinde rahat bir ortamın tadını çıkarabilir ve konaklama yerleri, öğrenci konutları veya Crystal Palace'daki yazlık konutlarda konaklama imkanı sunulur. Öğrenci konutu otel bünyesinde çamaşır yıkama hizmeti, haftalık temizlik hizmeti, bahçe ve ücretsiz kablosuz internet sunmaktadır.

Kings Oxford

Kings Oxford'un şehirde, St Michaels ve St Josephs merkezinde iki kampüsü vardır. Oxford’un öğrenci mahallesinin merkezinde bulunan rezidans, tesis içi mutfak ve çamaşır yıkama olanaklarının yanı sıra yatılı bir görevli ile mükemmel bir konaklama deneyimi sunmaktadır. Rezidans, St. Michaels ve St. Josephs kampüslerine 15 dakikalık yürüme mesafesindedir ve aile yanında konaklama ve öğrenci konutu seçenekleri de mevcuttur. Oxford, İngiltere'deki en tarihi ve ünlü şehirlerden biridir ve dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi, ziyaret eden birçok öğrencinin ilgi odağıdır.

Kings Bournemouth

Kings Bournemouth’ın iki kampüsü vardır; Braidley Road ve St.Peters Quarter. Öğrenciler, şehir merkezinde St.Peters kampüsünün en yenisi olan beş yıllık bir binada kalırlar. Aile yanında konaklama birimleri de mevcuttur. Güzel güney sahil kasabası, muhteşem manzaralar ve İngiltere’nin en iyi plajlarından faydalanma olanakları, İngiltere’de eğitim almayı deneyimlemek isteyen yabancı öğrenciler için idealdir.

You might also be interested in

Neden Leeds University Business School’da okumalısınız?

University of Leeds, prestijli araştırma ağırlıklı Russell Group üniversitelerinden biridir ve en son QS World University Rankings'e göre dünyanın…Read more

Reading Üniversitesi 2021 Lisans Bursları

İngiltere'nin, tüm dünyaya yayılmış mezunlar topluluğuna sahip öncü üniversitesi olan Reading Üniversitesi, 2021/22 eğitim…Read more

"Uçtan uca" hizmette QS + SI-UK ortağı

Hizmet, analiz ve bilgi sağlayıcısı QS Quacquarelli Symonds, potansiyel uluslararası öğrencilere ücretsiz yeni bir danışmanlık hizmeti sunmak…Read more

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi