Kaplan International Pathways

Location Various, UK
Established 1938
Famous Courses İngilizce Dili, Hazırlık, Pre-Masters
Key Information
Location Various, UK
Established 1938
Famous Courses İngilizce Dili, Hazırlık, Pre-Masters

Overview

Kaplan International Pathways'de eğitim, verdiğimiz tüm hizmetin temelini oluşturur. Eğitimin insanların hayatlarını değiştirme gücüne inanıyoruz.

İngiltere’de üniversite eğitimi almak istiyorsanız, Pathway programlarımızla yeteneklerinizi bir üniversiteye girmek için gerekli olan seviyeye yükseltebilirsiniz. Alternatif olarak, şartları için uygun olduğunuz programlardan kabul mektubu almanıza da yardımcı olabiliriz. Kaplan International Pathways ile üniversitede, kariyerinizde ve hayatınızda başarılı olabilirsiniz.

- Sizin için tasarlandı

Pathway programlarımız en iyi üniversitelere kabul edilmek için ihtiyacınız olan her türlü desteğe sahiptir. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitiminize hazırlanmak için akademik becerilerinizi ve İngilizce seviyenizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

- Deneyimli ve tecrübeli eğitmenler

Öğretmenlerimizin birçoğu uzun yıllardır yabancı öğrencilerle çalışmaktadır ve üniversiteler tarafından beklenen akademik şartlar ve İngilizce yeterlilik standartlarına hakimdirler. Bu zengin deneyimle istediğiniz alanda başarıyla ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

- Birinci sınıf kaynaklar

Tüm merkezlerimiz, yüksek standartlı akademik ve sosyal tesislerde mümkün olan en iyi eğitimi alırken keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Merkezlerimizin çoğunda eğitim alırken üniversitelerin imkanlarından faydalanabilir; kütüphane, BT merkezleri ve spor tesislerinin yanı sıra sosyal kulüplere katılabilirsiniz.

- Gerekli desteğe erişin

Küçük sınıflar, kişisel eğitmenler ve ek çalışma atölyeleri ile eğitiminizi destekliyoruz. Pathway programınız süresince uzman rehberlik desteği alacak, kısa sürede gerekli özgüveni kazanarak öğretmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla güçlü bir bağ kuracaksınız.

Accommodation

Pathway kurslarımızdaki tüm öğrencilere uygun fiyatlı konaklama paketleri sunuyoruz. Bunlar uygun yerlerde kaliteli konaklama birimleri sunar ve size mükemmel bir öğrenci deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Konaklama yerinizi bizimle birlikte ayırtın ve aşağıdaki olanakların tadını çıkarın:

 • Konforlu bir yatak, masa, sandalye ve bol miktarda depolama olanaklarıyla donatılmış, tamamen mobilyalı yatak odaları özel banyo olanakları
 • Bir dizi heyecan verici eğlence tesisi ve ortak sosyal alanlar
 • Konaklama fiyatına dahil faturalar (elektrik, su, gaz ve WiFi)
 • Aynı cinsiyetteki veya 18 yaş altı öğrenciler için konaklama seçenekleri mevcuttur. Güvenlik kameraları ve tesis-içi personel, konaklamanız boyunca tamamen güvenli ve rahat hissetmenizi sağlar.

Location

Kaplan'da eğitim alarak, aşağıdaki İngiltere üniversitelerine geçiş yapabilirsiniz

Aberdeen Üniversitesi

Aberdeen Üniversitesi'nde alacağınız mühendislik lisans eğitimi ile kariyer beklentilerinizi geliştirin. Üniversite İngiltere'nin en eski üniversitelerinden biridir ve kent, hızla gelişen modern enerji sektörüne ev sahipliği yapmaktadır.

Aston Üniversitesi

Aston Üniversitesi'nden bir dereceyle mezun olarak gelecekteki kariyerinizin temellerini oluşturun. Aston, ülkedeki en kaliteli eğitimi veren okullardan biridir ve oldukça ünlü bir Business & işletme Fakültesi'ne sahiptir.

Birmingham Üniversitesi

Birmingham Üniversitesi, 100 yılı aşkın bir süredir muhteşem kariyer olanaklarına sahip ve ödüllü destek sunan en iyi okullardan biridir.

Bournemouth Üniversitesi

İngiltere'nin en yaratıcı ve uluslararası kurumlarından biri olan Bournemouth Üniversitesi harika öğretim, mükemmel mesleki gelecek fırsatları ve son derece pratik dereceler sunmaktadır.

Brighton Üniversitesi

Ödüllü öğretmenler ve mükemmel öğrenci destek hizmetleri sunan, yaratıcı, modern bir kurum olan Brighton Üniversitesi'nde olağanüstü akademik dehalardan eğitim alın.

Londra City Üniversitesi

İngiltere'nin başkenti City'de bulunan Londra Üniversitesi, Business & İşletme alanında büyük bir üne sahip, başarılı mezunlar yetiştirmede kanıtlanmış bir sicili olan en iyi uluslararası üniversitelerden biridir.

Cranfield Üniversitesi

Cranfield, İngiltere'deki en yenilikçi üniversitelerden biridir ve Teknoloji ve Yönetim alanında etkili uluslararası araştırmalarıyla öne çıkmaktadır.

Glasgow Üniversitesi

İngiltere'nin en eski ve en saygın üniversitelerinden biri olan Glasgow Üniversitesi, sıralamalarda sürekli olarak yüksek puanlar almaktadır, kalite ve inovasyon için bir üne sahiptir.

Liverpool Üniversitesi

Aslen 'Red Brick' üniversitesi olan Liverpool, öğrencilere uzman öğretmenler tarafından verilen eğitimleri, ilham verici bir öğrenim topluluğu ve araştırma faaliyetleriyle türünün lideridir.

Nottingham Üniversitesi

Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Nottingham Üniversitesi benzersiz küresel bir perspektife sahiptir ve işverenlerin en çok hedef aldığı üniversitelerinden biridir (High Fliers Research 2016).

Nottingham Trent Üniversitesi

Nottingham Trent Üniversitesi (NTU) istihdam edilebilirlik konularına büyük önem vermektedir. Öğrenciler, mükemmel öğretim ve sanayii ile olan muhteşem bağlantılarından yararlanarak mezuniyet sonrası kariyer olanaklarını en üst düzeye çıkarırlar.

Salford Üniversitesi

Salford Üniversitesi ile enerji endüstrisine adım atın. İyi ticari bağlantıları olan bu üniversite Manchester'ın tam kalbindedir.

UWE Bristol

UWE Bristol (UWE Bristol), İngiltere'nin en kariyer odaklı üniversitelerinden biridir ve büyük istihdam olanakları ve harika bir ortam sunmaktadır.

Westminster Üniversitesi

Dünyanın en uluslararası üniversitelerinden biri olan Westminster Üniversitesi, İngiltere'nin başkentindedir ve 160'dan fazla ülkeden geleb yabancı öğrenciler için kozmopolit bir yerdir.

York Üniversitesi

Sürekli dünyanın en iyi %1'inde yer alan York Üniversitesi, ileri araştırmalar yapar ve mezunları için mükemmel kariyer fırsatları sunar.

I believe my success is due to the great support provided by SI-UK. I was advised the right IELTS courses to attend and they also helped with my visa application. I really want to share with you my positive experience and I would definitely recommend SI-UK to my friends. 

Sabia Genker English at Durham University

 • university-college-london
 • manchester
 • University of Birmingham
 • sheffield
 • southampton
 • manchester
 • exeter
 • cardiff
 • warwick
 • loughborough
 • edinburgh
 • bristol
 • lancaster
 • durham
 • bath
 • york
 • st-andrews
 • sussex
 • nottingham
 • aberdeen