Perth College UHI
Perth College UHI

location

Perth College UHI Location

Scotland

Perth College UHI

location

Img

Scotland

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Perth, Scotland
Kuruluş Tarihi 1961
Öne Çıkan Bölümler Mesleki Eğitimler, Yüksek Eğitim
Temel Bilgiler
Lokasyon Perth, Scotland
Kuruluş Tarihi 1961
Öne Çıkan Bölümler Mesleki Eğitimler, Yüksek Eğitim

Genel Bakış

Dünyanın dört bir yanından giderek daha fazla insan Perth College UHI'de eğitim almayı tercih etmektedir.

Yurtdışında, dünyanın en güzel yerlerinden birinde eğitim almak istiyorsanız, o zaman İskoçya'nın kalbindeki Perth College UHI ilk tercihiniz olsun. İskoçya'da yaşanacak en iyi yer olan Perth, İskoçya ve İngiltere'nin diğer bölgelerine mükemmel ulaşım bağlantılarına sahip olan küçük, samimi ve pitoresk bir şehirdir.

Hazırlık eğitimlerinden Onur ve Yüksek Lisans derecelerine kadar etkileyici, yüksek kaliteli kurs yelpazesi ve British Council onaylı Dil Okulumuzda İngilizce dil becerilerinizi geliştirme şansı sunuyoruz. Ayrıca eğitim alırken para kazanma şansını elde edersiniz ve Hükümetin Eğitim Sonrası Çalışma Programı kapsamında mezun olduktan sonraki iki yıl boyunca İskoçya'da kalabilir ve çalışabilirsiniz.

Perth College UHI'de, güler yüzlü ve profesyonel kadromuz, hangi eğitimi alacağınızı seçmeniz ve para ya da sağlıkla ilgili aklınıza gelebilecek sorulara kadar herhangi bir sorun ya da konuyla ilgili size yardımcı olmak için buradalar.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi