Güncel Haberler

Oxford Brookes Üniversitesi'nden burslar ve fırsatlar

6 December 2016

 Oxford Brookes Üniversitesi, 2017/18 öğretim yılı için uluslararası öğrencilere yönelik sunduğu çeşitli bursları açıkladı.

Foundation öğrencileri için burslar

Herhangi bir International Foundation programında okumak için kabul alan uluslararası öğrenciler 2000 GBP’lik bir burs başvurusunda bulunabilirler.  Bu hakkı kazanmak için mükemmel bir lise başarı derecesine sahip olmak gerekmektedir ve bu burslar öğrenim ücretlerinden otomatik olarak düşülecektir.

Oxford Brookes’ta Foundation Eğitimi

International Foundation programları sizi lisans bölümünüze başlamak için hazır hale getirir. Kendine güvenen bir öğrenci olmak için çalışma becerilerinizi ve dil seviyenizi geliştireceksiniz. Seçtiğiniz konuyla ilgili bilgi dağarcığınızı geliştireceksiniz, böylece asıl programınıza başlamaya hazır hissedeceksiniz.

Pre-master öğrencileri için burslar

Eğer siz de 2017 yılında Oxford Brookes’ta pre-master eğitiminden master eğitimine devam edecek olan bir uluslararası öğrenciyseniz, 1000 £ 'lık dört adet burstan birine seçebilirsiniz. 

Oxford Brookes’ta Pre-masters Eğitimi

Bir pre-masters kursu, sizi master derecenizde başarıya hazırlar. Konu bilgilerinizi, çalışma becerilerinizi ve akademik dil seviyenizi geliştireceksiniz.

Oxford Brookes Üniversitesi'nde okumak için başvuruda bulunun

Bu muhteşem burs imkânlarından yararlanmak isteyen uluslararası öğrenci misiniz? Başvurunuzun başlamasını sağlamak için bugün ücretsiz danışmalarınızı ayarlayın.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi