Essex'de yeni Finans, Kültür ve Biyoloji bölümleri faaliyete geçti

24 May 2019

Essex Üniversitesi, Eylül 2019'da Finans, Kültür ve Biyoloji dallarında bir dizi yeni bölümü faaliyete geçirdi.

- MRes Finans (Araştırmalı Master Derecesi), araştırma ve / veya akademi alanında bir kariyer yapmak, öğrencilere finans teorilerinin ve tekniklerinin derinliğini ve genişliğini benimsetmek, sonrasında ise bunları sosyal bilimler bağlamında uygulamak için gerekli bilgi ve becerileri kazandırmak isteyenlere yöneliktir.

- Savaş, Kültür ve Toplum Yüksek Lisansı, Essex'in tarih, edebiyat, hukuk, sosyoloji ve psikanalitik çalışmalar dahil olmak üzere çeşitli disiplinlerdeki uzmanlığını kullanmaktadır. Öğrenciler, savaşın etkilerinin bireyselden küresele farklı ölçekler üzerindeki etkilerini inceleyeceklerdir.

- İnsan Biyolojisi eğitimi, öğrencilerin insan vücudunun yapısını ve işlevini, yaşam için kimyasal reaksiyonları gerçekleştiren hücreleri ve molekülleri, ayrıca hastalığın mekanizmalarını ve bağışıklık sistemimizin enfeksiyonla nasıl savaştığını anlamalarını sağlar.

Ek olarak Biyomedikal Bilim ve Biyokimya lisans dereceleri, Üniversitenin tıp alanında yüksek lisans programlarına geçiş yapmak için ideal bir arka plan sağlamaktadır.

Essex Üniversitesi, 2018 Times Yüksek Eğitim ödüllerinde 'Yılın Üniversitesi' seçilmiştir ve Eylül ayından itibaren okulumuzda eğitim alabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için bugün ücretsiz danışmanlık randevusu alın.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi