İngiltere Üniversiteleri Bölüm Arama Yardım Kitapçığı

54.000 Üzerinde Üniversite ve bölümlerini nasıl bulurum?

Aşağıdaki rehber bölüm arama sonuçlarında daha kesin sonuçlar almanız için hazırlanmıştır.

Bir Bölüm Adı Girin

A student who is searching 'construction management' courses should enter ‘construction’ into the course name box - management is a much wider search term than construction, so by entering 'construction', you will receive better search results. 

Try to avoid putting in general words such as 'studies'. For example, a student interested in ‘Development Studies’ should just enter ‘Development’, or a student interested in ‘Political Science’ should enter ‘Politics’ or ‘Political’. This will filter your reuslts, making it easier to find the right course.

Bir Bölüm Tipi Girin

Lütfen kendinize uygun eğitim seviyesini girin, eğer bölüm boş bırakılırsa bütün eğitim seviyelerini dahil ederek sonuç getirecektir.

Bir Bölge Girin

İngilterenin hangi bölgesinde okumak istediğinizi belirleyin, bu bölgeyi boş bıraktığınızda İngilterede eğitim veren bütün üniversiteleri listeleyecektir

Arama Sonuçları

Sayfa arama sonuçlarınızı gösterecektir. Kırmızı bölümler linkine tıklayarak üniversitenin sizin için uygun bölümlerini görüntüleyebilirsiniz, spesifik bölümler kısmında üniversitenin kendi linkine tıklayarak daha geniş bilgiler edinebileceğiniz üniversitenin internet sitesine yönlenebilirsiniz.

İngiltere'de Eğitim için Başvuru

Arama işlemi ile kendiniz için en ideal bölümü buldunuz. Fakat nasıl başvuru yapacağınızı bilmiyorsunuz hemen ücretsiz danışmanlık servisimize başvurun SI-UK ile geleceğinize ilk adımı atın. 

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi