BPP Üniversitesi
BPP Üniversitesi

location

BPP Üniversitesi Location

London

BPP Üniversitesi

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1976
Öne Çıkan Bölümler Business, Finance, Healthcare
Uluslararası Ücretler £10,400-11,000
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1976
Öne Çıkan Bölümler Business, Finance, Healthcare
Uluslararası Ücretler £10,400-11,000

Genel Bakış

BPP University dünya çapında tanınan bir okuldur ve dört farklı meslek alanında profesyonel ve akademik eğitim vermektedir:

BPP Law School (BPP Hukuk Okulu)– Önde gelen 25 hukuk firması stajyerlerinin hukuk eğitimlerini buradan almaktadır. BPP Hukuk sadece Londra’da iki yerde – Waterloo and Holborn – İngiltere’de ise 7 yerde eğitim vermektedir. -Birmingham, Bristol, Cambridge, Leeds, Liverpool, Manchester and Swindon-.

BPP Business School (BPP İşletme Okulu)–  The BPP Business School, çalışanları FTSE 100 şirketleri için çalışmaya uygun birer profesyonel haline getirir ve dünyanın önde gelen şirketleri ile olan yakın ilişkileriyle beraber, öğrencilere program süresince günümüz iş gereksinimleriyle alakalı bilgi vermektedir. Öğrenciler Londra veya Manchester’da eğitim alma imkanına sahiptir.

BPP School of Health (BPP Sağlık Okulu)–  BPP Sağlık Yüksek Okulu, psikoloji, hemşirelik, kayropraktik ve sağlık ve sosyal bakım alanlarında başarıyı sağlamak için gerekli teorik ve pratik becerileri öğrencilere kazandırmaktadır. Londra, Manchester ve Abingdon'da eğitim verilmektedir.

BPP School of Foundation and English Language Studies (BPP Hazırlık Okulu ve Dil Programları)– The BPP School of Foundation and Language 2012 yılında İngiltere’de yüksek lisans eğitimi yapmak isteyen öğrencilerin isteklerini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Londra'daki Shepherds Bush'da bulunan öğrenciler, Muhasebe, İşletme, Sağlık gibi bir dizi program arasından seçim yapabilirler.

2010yılında BPP Yılın Eğitim Yatırımcıları ödüllerinde  "Post 16 education provider of the year" ödülünü almaya hak kazanmıştır. 2012 yılı verilerine göre lisans mezunu öğrencileri de iş sonrası istihdamda %96 gibi yüksek bir orana erişmişlerdir. 7500’den fazla öğrenci şu anda BPP’de eğitim hayatını devam ettirmektedir

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Uluslararası öğrenciler için eğitim hayatları boyunca yaşayacakları bütün sorunlara hemen çözüm üretmeye çalışacak uzman bir ekip üniversite bünyesinde barınmaktadır.

Konaklama

BPP Üniversitesi iletişim ekibi size tek kişilik ya da çok kişilik odaları olan yurtlarda, kendi evinizde ve kısa süreli aile yanı konaklamada yardımcı olmaktadır. BPP Üniversitesi ayrıca oda arkadaşı arayan öğrencilerin birbirlerini bulabilecekleri bir facebook uygulamasına sahiptir.

Lokasyon

BPP Üniversitesi Abingdon, Birmingham, Bristol, Cambridge, Leeds, Liverpool, Londra ve Manchester’da eğitim merkezleri bulundurmaktadır. Londra’daki business school ve Holborn’da bulunan law school uluslararası öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği yerler olarak göze çarpmaktadır. İngiltere’nin büyük şehirlerinde eğitim vermesine rağmen BPP her bütçeden öğrenciye uygun bir program sunarak öğrencilerin eğitim hayatlarını sürdürürken maddi sıkıntılarla boğuşmasını istememektedir.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi