Surrey Ekim 2020 girişi için iki yeni bölümünü açıkladı

24 January 2020

Surrey Üniversitesi, Ekim 2020 girişi için yabancı öğrencilerin başvuru yapabilecekleri iki yeni bölümünü açıkladı.

Surrey Üniversitesi, 140'tan fazla ülkeden gelen 5.000'i yabancı yaklaşık 17.000 kayıtlı öğrencisi ile yaşamak ve eğitim almak için ideal bir yerdir. Surrey dünya çapında tanınan, tercih edebileceğiniz muhteşem akademik programlara sahip olan ve İngiltere'nin önde gelen profesyonel, bilimsel ve teknolojik üniversitelerinden biridir. 120 yılı aşkın tarihi ile Surrey, öğretim ve araştırma uzmanlığı ile dünyaca ünlüdür.

Kültürlerarası İş İletişimi ve Pazarlama Yüksek Lisans Eğitimi

Kültürlerarası İş İletişimi ve Pazarlama Yüksek Lisansı, Dil ve Edebiyat Fakültesinin eğitim kalitesini Surrey İşletme Okulu'nun uzmanlığı ile birleştirir. Bu program, etkili pazarlama süreçleri ve dilin uluslararası bağlamda etkili iş iletişimi için nasıl kullanılabileceği hakkında bir anlayış kazandırmayı amaçlamaktadır.

Ulaştırma ile Uluslararası Turizm Yönetimi Yüksek Lisans Eğitimi (Onur Derecesi)

Ulaştırma ile Uluslararası Turizm Yönetimi Yüksek Lisans programı, turizm ile ilgili belirli konu alanlarını kapsar. Surrey Üniversitesi etkinlikler, misafirperverlik, turizm ve ulaşım alanında en iyi beş İngiltere üniversitesinden biridir (2020 Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi) ve turizm modülleri hava, kara ve deniz taşımacılığı ile ilgili bir dizi konu alanıyla birlikte ele alınacaktır.

Surrey Üniversitesi’nde eğitim almak ister misiniz? UCAS başvurusu yapmak için bugün SI-UK İstanbul ofisinden ücretsiz danışmanlık randevusu alın.

 

Bu makalenin içerdiği Üniversiteler:

  • University of Surrey

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi