SI-UK Yeni Logo ve Sloganıyla Sizlerle

23 September 2016

 

İngiltere'de öğrenim görmek için başvuran uluslararası öğrencilere bağımsız tavsiye ve destek veren SI-UK, ingiliz eğitim sektöründe yıllardır devam eden gelişiminin ardından evrimine hızla devam ediyor.

Geçmişini, bugününü ve tamin edilebilir geleceğini kutlamak adına SI-UK, çıkardığı yeni basitleştirilmiş logo ve sloganıyla, bir yandan 10 yıllık tarihini kapsarken diğer yandan da modernize edilmiş markasını yansıtmaktadır.

Üniversiteler ve öğrenciler arasında hayati bir bağ niteliğindeki, SI-UK'in yeni görsel kimliği, onun gelecekte markasının nasıl algılanmasını istediğini ve yeni logo, sembol ve renk paletiyle bunu nasıl görselleştireceğine işaret tutmaktadır. Yeni slogan "Move Forward, Be Great" 'in ingiliz eğitimine dahil olmakta olan öğrencilere sonsuz esin vermesi amaçlanmıştır.

SI-UK ulaslarası öğrencilerin, İngiltere üniversitelerine ve kurslarına dair güvenilir ve uzman tavsiyelerine erişimi olmasını desteklemektedir. Öğrenciler tüm yolculukları boyunca profesyonel ve deneyimli danışmanlarla desteklenmektedirler. İlk geçici görüşmelerinden başvuru işlemlerine, İngiltereye gelişlerinden üniversite hayatları boyunca süre gelmektedir.

Orion Judge ve Vicki Fox'la beraber üçüncü SI-UK yöneticisi Dwayne Gallager " Yeni SI-UK logosunu ortaya çıkaran bu sıkı çalışmayla gurur duyuyorum" diye açıklamıştır. "Bu yeni logo, geleceğe hayranlıkla bakarken geçmişte başardığımız işlerin ürünüdür."

Yeni SI-UK markası acileyetle dijital ortamlarda SI-UK websitesi ve medya kanalları dahil olmak üzere aynı zamanlarda baskı yayınları ve sokak reklamlarında tanıtılacaktır. Yeni logoyu hem çevrimiçi olarak hem de yeni başlayacak İngiltere, Hindistan, Tayland ve Japonya düzenlenecek olan İngiltere Üniversite Fuarında tanıyabilirsiniz.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi
  • Birmingham Üniversitesi