İngiltere Yatılı Okulu Başvuru Servisi

İngilterede Yatılı Okul Servisi

Çocuklarınızın, saygın İngiliz Yatılı Okullarındaki yerini garanti altına alın

İngiliz Yatılı Okulunda Eğitim

Yatılı Okul Başvuru Hizmeti

Çocuğunuz için Bir İngiliz yatılı okulunda yer edinmek istiyorsanız ve değişik seçenekler ile İngiliz eğitim sistemi kafanızı kurcalıyorsa, SI-UK ve ASIS okulları size doğru yolu göstermede yardım olarak bir İngiliz yatılı okuluna girmenizi sağlayabilir.

ASIS ve SI-UK ekibi, 100 yılı geçkin süredir okullarda görev almış müdür ve müdüreler, yöneticiler ve öğretmenlerden oluşmaktadır. Öğrenciler ve veliler için yer değiştirmenin ne kadar stresli ve zorlu olduğunun farkındayız. Bu yüzden, eski İngiliz Müdürler Derneği Başkanı ve St. James Erkek Lisesi Müdürü, David Bodd ile Son Sınıf Danışmanı ve eski “Good School Guide” üyesi Suzie Oweiss’ın ellerinde güvencenizi sağlıyoruz.

Yatılı Okul Başvurunuz

Yatılı Okul Hizmetimiz, çocuğunuz için bir İngiliz yatıl okulundan teklif almanızı garanti eder, aksi halde tüm masraflarınız iade edilir.

Servisimiz şunları içerir::

 • Uygun İngiliz okullarıyla sizin için iletişime geçiyoruz
 • Müfredat ve derslerle ilgili bilgilendirme yapıyoruz
 • İngilizce dil yetisini geliştirme veya başka özel eğitim gereken durumlarda destekleyici eğitim tesis ediyoruz
 • Okul kontratları ve finansal şartlarla ilgili bilgilendirme yaparak işleminizi hızlandırıyoruz
 • Avantajlı ödeme çizelgeleri ve planlamaları oluşturmada sizlere destek

Ücretsiz Danışmanlık

İlk 60 dakikalık danışmanlık hizmetimiz ücretsizdir ve İngiliz eğitim sistemi ve okullarıyla ilgili genel bilgilendirme içerir. Danışmanımızın gelecek beklentilerini daha iyi anlaması adına, çocuğunuzun ilk görüşmeya katılması önemlidir. Veliler ilk görüşmeye, çocuğunun akademik, sosyal, artistik ve sportif başarılarını gösteren tüm destekleyici belgelerle beraber gelemelidirler.

Yetiştirme, Akıl Hocalığı ve Özel Ders

İngiltere’nin en iyi okullarının birçoğuna girmek oldukça zorludur ve bunun için size yetiştirme, yol gösterme ve özel ders hizmetleri de sunmaktayız. Çocuklar, giriş sınavlarında ve ardından gelen, çoğunlukla baş öğretmen veya son sınıf kayıt öğretmeni ile gerçekleşen mülakatlarda iyi performans sergilemelidir. Birçok okulun kayıt departmanına aşina olan danışmanlarımız, öğrencilerin bu gelecek elemelere hazırlanmasına yardımcı olurlar.

Bugün Bir İngiliz Yatılı Okuluna Başvurun 

Yatılı okul hzmetimizle ilgili daha fazla bilgi almak için, bugün SI-UK ofisimizde bir ücretsiz danışmanlık randevuzu alın.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi