Hakkımızda | SI-UK Profesyonel Ekibini tanıyın

SI-UK Ekibi

İngiltere’de eğitim almanıza yardımcı olan
danışmanlarımız ve IELTS ekibimizle tanışın

SI-UK İngiltere Ekibi

 

SI-UK PhD Services

Vicki Fox

Yönetici

Memleketi: Kent, İngiltere

Akademik Geçmiş: Loughborough University

Vicki Fox İngiltere’nin Kent bölgesinden olup SI-UK’in kurucu ortaklarından biridir. Loughborough Üniversitesi Computing and Management programını bitirip bilişim teknolojileri ve yönetim danışmanlığı sektöründe çalışmaya başlamıştır. Japonya’da SI-UK ile geçirdiği beş yıldan sonra Londra’ya yerleşip Londra ofisimizin kuruculuğunu üstlenmiştir. Eğitim sektörüne dair uzman bilgisiyle binlerce öğrenciye İngiltere’de eğitim olanaklarıyla ilgili danışmanlık yapmıştır. Vicky kurumumuzun pazarlama, teknoloji gelişimi ve kurumsal ilerlemesinden sorumludur.


SI-UK PhD Services

Dwayne Gallagher

Yönetici

Memleketi: Toronto, Kanada

Akademik Geçmiş: University of Toronto

Dwayne Gallagher Kanada’da Toronto Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra on yıldan fazla İngiltere, Avrupa ve Asya’nın kuzeydoğusunda uluslararası eğitim sektöründe yöneticilik yapmıştır. Dwayne British Council, İngiltere Üniversiteleri ve çok sayıda devlet organizasyonu ile uluslararası öğrenci yetiştirme üzerine birlikte çalışmıştır. Dwayne SI-UK’in global idare ve denetiminden sorumludur.


SI-UK PhD Services

Orion Judge

Yönetici

Memleketi: Londra, İngiltere

University of Toronto, York University, McMaster University, Wilfrid Laurier Univ: B.A., M.A., BEd.,LLB.

İngiltere’nin Londra Şehri’nden olan Orion dört ayrı üniversiteden uluslararası hukuk, sanat ve eğitim dallarında eğitim almıştır. Mezun olduktan sonra ulusal çapta tanınan bir multimedya şirketinin eş kurucusu olmuştur. Orion geçtiğimiz 12 yıl boyunca uluslararası eğitim sektöründe çalışmakta olup İngiltere’de eğitimin tanıtımını yapmaktadır. Bu süreçte British Council ve İngiltere üniversiteleriyle işbirliği halindedir. Orion SI-UK’in global operasyonları, pazarlama, ortaklık ve stratejik planlamasından sorumludur.


SI-UK PhD Services

Maria Samsonova

IELTS Sorumlusu

Memleketi: İngiltere

Akademik Geçmiş: M Phil in TEFL from State Pedagogic University (Saint-Petersburg)

Maria farklı kültürlerden öğrenciler için iletişim ve uyum içinde geçen bir öğrenme programının öğrencilerin akademik ve sosyal hedeflerine giden yolda kendilerine güvenmelerinde çok önemli olduğunu düşünüyor. Eğitimci olmaktan keyif alan Maria Çin, Japonya, Vietnam, Tayland, Filipinler, Güney Kore, Hindistan, Pakistan, Bangladeş, Singapur, Rusya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Letonya, Sırbistan, Bulgaristan, Ukrayna, Polonya, Romanya, Macaristan, Gürcistan, Kazakistan, Çeçenistan, Fas, Libya, Mısır, İran, Irak, Umman, Suudi Arabistan, Kolombiya, İspanya, İtalya, Almanya, Gana, Somali, Kongo ve Finlandiya’dan birçok öğrenciye eğitim vermiştir.


SI-UK PhD Services

Kristyna Kanokova

Pazarlama Müdürü

Memleketi: Prague, Czech Republic

SOAS, University of London

Kristyna Mayıs 2013’den beri SI-UK ile çalışmaktadır. Prag’da Charles University’de lisans eğitimini tamamlayıp SOAS,University of London’da yükseklisans eğitimi almıştır. Mezun olduğu tarihten itibaren global bir etik yatırım araştırması firmasında yatırım analisti olarak görev aldı. Sonrasında Londra’da evsiz insanlar için başlattığı bir proje ile yardım amaçlı bir mağaza açtı. Kristyna Çek Cumhuriyeti vatandaşı olup İngiltere’ye yerleşmeden önce Türkiye’de yaşadı. Kristyna SI-UK’in pazarlama departmanı ve İngiltere Eğitim Fuarları organizasyonundan sorumludur.

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi