Global Bir Eğitim Kurumuyuz

Global ve Resmi Bir Kurum

Global ofislerimiz her yıl 35.000'den fazla üniversite başvurusu yapmaktadır.

İngiltere Üniversitelerinin Global Ajansı

Londra, Manchester, Shanghai, Bangkok, New Delhi, Bangalore, Chennai, İstanbul, Ankara, Hong Kong, Tokyo, Osaka, Abuja ve Lagos’taki ofislerimizle SI-UK olarak İngiltere menşeyli ve İngiltere’den yönetilen bir kurumuz. Önceliğimiz uluslararası öğrencilerin İngiltere’de eğitim almalarına yardımcı olmak ve nitelikli ekibimizle İngiltere’deki üniversitelere, kolejlere ve dil okullarına kabul edilmesine yardımcı olmaktır.

SI-UK Global Offices

SI-UK resmi olarak İngiliz eğitim kurumlarının desteklediği bir oluşumdur. Bu destek sayesinde öğrencilerimiz seçecekleri bütün üniversitekolej ve dil okuluna başvurabilirler. Öğrencilerimize sunduğumuz bu hizmetler ve danışmanlık hizmetlerimiz tamamen ücretsizdir. Servislerimizin önceliği öğrencilerimizi, ihtiyaçlarını her yönüyle karşılayacak eğitim kurumlarıyla buluşturmaktır.

İngiltere üniversitelerinin resmi temsilcisi olarak dünyanın neresinde olursanız olun kurumlarımız İngiltere standartlarındaki yüksek kaliteli hizmet ve desteğin garantisini verir.

Hepsinden önemlisi eğitiminizi almak için yola çıkmanızdan itibaren SI-UK olarak her zaman yanınızda olma sözü veriyoruz. İngiltere’nin en büyük iki şehri olan Londra ve Manchester’daki ofislerimizle İngiltere’ye ayak bastığınız andan itibaren iletişim halinde olacaksınız. Eğitimizi alırken bir yandan çalışmak isterseniz size uygun yarı zamanlı işler buluyoruz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi