University of Cambridge Times ve Sunday Times 2019 Üniversite Rehberlerinde Birinci Sırada

Güncel Haberler

İngiltere'de bulunan üniversiteler ile ilgili en güncel haberler, İngiltere bursları, bölümleri ve okul sıralamaları. Lisans ve yükseklisans tercihleriniz ile ilgili güncel içerikler.

University of Cambridge Times ve Sunday Times 2019 Üniversite Rehberlerinde Birinci Sırada

18 October 2018

University of CambridgeOxbridge rakibi Oxford’u kıl payı geride bırakarak Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberlerinde altıncı yıl üst üste başarıyla birinci sırada yer aldı.

Times ve Sunday Times İyi Üniversite Rehberi sıralamaları İngiltere’nin en iyi yerel üniversite sıralamasıdır ve Cambridge dokuz sıralamanın dördünde ve 67 bölüm sıralamasının 29’unda birinci olmuştur.

Loughborough University, Yılın Üniversitesi 2019 ödülünü alarak tabloda beşinci sıraya yerleşti ve sıralamalar tarihinde bu ödülü birden fazla defa alan tek üniversite ünvanını da kazandı. İlk 20’de kayda değer diğer yükselmeler ise London School of EconomicsSouthampton ve Manchester oldu.

İngiltere’de eğitim almak ilginizi çekiyor mu? 2019 sıralamalarındaki 131 üniversitenin her biri hakkında daha fazla bilgi alın ve başvurunuzu hazırlamaya başlayın ya da İngiltere üniversiteleri hakkındaki tüm sorularınızın cevapları için Ankara veya İstanbul ofislerinden ücretsiz danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi