Writtle University College
Writtle University College

location

Writtle University College Location

South England

Writtle University College

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Writtle University College

Temel Bilgiler
Lokasyon Chelmsford, England
Kuruluş Tarihi 1893
Öne Çıkan Bölümler Ziraat, Çiçekçilik, Spor
Uluslararası Ücretler £11,400-12,500
Temel Bilgiler
Lokasyon Chelmsford, England
Kuruluş Tarihi 1893
Öne Çıkan Bölümler Ziraat, Çiçekçilik, Spor
Uluslararası Ücretler £11,400-12,500

Genel Bakış

Writtle University College, 1893 yılında kurulmuştur ve 100 yıldan uzun süredir kara tabanlı sektörlerde ve organizasyonlarda liderler yetiştirmektedir. Writtle, İşletme ve "Yeşil Endüstri" odaklı kariyerleri destekleyen en eski ve en büyük uzmanlık kolejlerinden biridir. Halen 50'den fazla ülkeden 2.500 kayıtlı öğrencisi bulunmaktadır.

İyi bilinen bir uluslararası üne sahiptir ve eski öğrencilerinin çoğu dünya çapında kıdemli pozisyonlarda çalışmaktadır. 220 hektarlık alana yayılmış güzel kampüste yer alan tesisler arasında bir çiftlik, at alanları, laboratuvarlar, kütüphane, konaklama ve tasarım stüdyoları bulunmaktadır. Yakın zamanda yeni bir Veteriner Fizyoterapi Merkezi faaliyete geçirilmiştir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Writtle, yabancı öğrencilere akademik eğitime hazırlık için pre-sessional (dönem öncesi) İngilizce kursları sunmaktadır. İsteğe bağlı olarak havaalanında karşılama hizmeti sağlanmaktadır. Londra ve Cambridge'e geziler de yapılmaktadır. Kütüphane, bilgi işlem hizmetleri, spor ve diğer eğlence olanakları gibi Kolej tesislerinin kullanımına yönelik gösterimler öğrencilerin yerleşmelerine yardımcı olacaktır.

Sıralama

Writtle University College, 2015 Yılı Yüksek Lisans Öğretim Deneyimi Anketi'nde ulusal ortalamanın %5'inden yüksek bir puan elde etti. Writtle, küçük ve uzman kurumlar arasında ortalamanın %9 üzerinde yer aldı.

Konaklama

Writtle University College'ın konaklama birimlerinde kalmak isteyen öğrenciler için yaklaşık 400 oda bulunmaktadır. Yurt dışından gelen öğrencilere, konaklama için başvuru gerekliliklerini son başvuru tarihe kadar tamamlamaları halinde, Residence Halls'ta konaklama yerleri garanti edilir. Çamaşırhane ve wi-fi hizmeti mevcuttur.

Lokasyon

Writtle, Essex Üniversitesi ile ortaktır ve İngiltere'nin Güney Doğu tarafında yer almaktadır. Tarihi ve güzel Colchester kasabası yakınındadır ve ulaşım kolaydır, Londra ise trenle sadece 35 dakika uzaklıktadır.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi