Leicester Castle Business Okulu
Leicester Castle Business Okulu

location

Leicester Castle Business Okulu Location

Central England

Leicester Castle Business Okulu

location

Img

Central England

ADD TO FAVOURITES

Leicester Castle Business Okulu

Temel Bilgiler
Lokasyon Leicester, England
Kuruluş Tarihi 2016
Öne Çıkan Bölümler Business and Finans
Temel Bilgiler
Lokasyon Leicester, England
Kuruluş Tarihi 2016
Öne Çıkan Bölümler Business and Finans

Genel Bakış

 Leicester Castle Business School De Montfort University ’nin öenmli bir parçasıdır ve burada öğrencilere iş hayatında gerçekleştirmeleri beklenen kaliteli düşünme, önemli şeyler yaratma gibi imkanlar verilmektedir.

Burada öğrencilerin görüşlerini nasıl daha iyi ifade edebileceği ve ne şekilde daha iyi savunacağı öğretilmektedir. Leicester Castle Business School, öğrencileri küresel ve heyecanlı iş dünyasında kariyer yapmaya hazırlamakta, her bir öğrenci için ayrı ayrı doğru olan eğitim ve kariyer yolunu anlatmak için rotalar çizmektedir.

De Montfort University eğitim görmek için muazzam bir yerdir, İngiltere’deki Management Studies and Economics 2015 National Student Survey verilerine göre Genel Öğrenci Memnuniyeti alanında en tepede yer alan kurumdur

Sıralama

De Montfort University Ülkesel sıralamalarda şu şekilde yer almaktadır:

  • Times University Guide 2016 56. sırada.
  • 61st in the Guardian University Guide 2017 61. sırada
  • 54th in the Complete University Guide 2017 54. sırada

Konaklama

De Montfort Üniversitesi Leicester kampüsünde şehrin merkezinde yaşamak isteyen Leicester Castle Business School öğrencilerine kaliteli konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Lokasyon

Üniversite Leicester’ın merkezinde yer almaktadır. Burası yaşanılabilir ve çalışılabilir şehirler listesinde 2015 Good Growth for Cities verilerine göre ilk 10’da yer almaktadır. İş ve okulunuzdan kolayca ulaşabileceğiniz çok sayıda bar ve restoran, muhteşem mağazalar, ulusal perakende zincirleri, ödüllü eğlence merkezleri ve dünya çapında kalitesini kanıtlamış spor takımları bulunmaktadır.

Leicester Kalesi yıllar boyunca krallar, dükler ve edebiyat efsanelerine ev sahipliği yapmış şimdi de De Montford Üniversitesi için yarının liderlerinin yetiştirildiği dünya çapında tanınan bir business school olarak varlığını sürdürmektedir

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi