Hult International Business & İşletme Okulu
Hult International Business & İşletme Okulu

location

Hult International Business & İşletme Okulu Location

London

Hult International Business & İşletme Okulu Hult International Business & İşletme Okulu

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Hult International Business & İşletme Okulu

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1964
Öne Çıkan Bölümler MBA, Finans, Pazarlama
Uluslararası Ücretler £12,000-13,200
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1964
Öne Çıkan Bölümler MBA, Finans, Pazarlama
Uluslararası Ücretler £12,000-13,200

Genel Bakış

Hult International Business & İşletme Okulu, 1964’ten bu yana birinci sınıf öğretim üyesi kadrosu, business & işletme liderleri tarafından oluşturulmuş müfredatı ile uygulamalı business & işletme deneyimini bir araya getiren en pratik ve küresel business & işletme eğitimini sunmaya çalışmaktadır. Hult, dünyanın en büyük ve uluslararası ticaret okulu olarak öğrencilerine rakipsiz bir küresel bakış açısı sunmaktadır.

Öğrenciler, 140’tan fazla ülkeden gelen ve toplamda 105 farklı dili konuşan akranlarıyla birlikte eğitim alıp, mezun olduktan sonra 9000 güçlü mezundan oluşan bir iş ağına katılırlar. Financial Times ve The Economist, Hult’ı her sene dünyanın en iyi 100 business & işletme okulu arasında göstermektedir.

Ünlü ve benzersiz Global Rotation (Küresel Dönüşüm) programıyla öğrenciler Hult’ın Boston, San Francisco, Londra, Dubai, Şangay ve New York’taki şubelerini ziyaret edip burada eğitim görme imkanına sahiptir. Hult, Massachusetts Commonwealth’te kurulmuş kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve NEASC ve Association of MBAs tarafından akredite edilmiştir. Bu da öğrencilerinin uluslararası bağlamda eğitim görmesi ve Amerikan diplomasıyla mezun olması anlamına gelmektedir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Hult, ağırlıklı olarak uluslararası bir  yabancı öğrenci kitlesine ev sahipliği yaparak, kimsenin kendini “yabancı” hissetmemesini garanti altına almaktadır. Okulun ilk haftasında, yeni gelen öğrenciler Welcome Week denilen kapsamlı bir oryantasyon programından geçirilir. Bu hafta, öğrencilerin diğer birinci sınıf öğrencileriyle tanışıp şehri tanımalarına yardımcı olan takım aktivitelerini içermektedir.

Sıralama

Hult Business & İşletme Okulu, Bloomsberh Business Week’e göre uluslararası okullar arasında 21. olmakla birlikte, işveren memnuniyetinde 10. sıradadır. The Economist, Hult MBA’i dünyada 55. ve uluslararası değişim olanakları ve mezunların çalıştığı endüstri çeşitliliğinde 1. sırada listelemiştir.

Financial Times, dünyadaki business okulları arasında Hult’ı %1’lik dilimin içinde ve MBA programını uluslararası deneyim ve iş olanakları için en iyi yerlerden biri olarak göstermiştir.

Konaklama

Hult House East’te şık bir ortamda, doğu Londra’nın en rağbet gören bölgesinde sınıf arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. Bütün birinci sınıf öğrencileri burada ikamet etmekte olup, 36,43 ve 51 haftalık sözleşmeler yapılabilmektedir. Birinci yılınızdan sonra burada yaşamaya devam edebilir ya da kendinize kalacak başka bir yer ayarlayabilirsiniz.

Odalar, penthouse dairelerden ortak kullanımlı iki kişilik odalara, en-suite tek kişilik odalardan çift dairelere kadar geniş bir seçenek yelpazesiyle sunulmaktadır. Hult, öğrencilerine öğrencilik hayatlarının her alanında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü desteği sağlamaktadır.

Lokasyon

Dünyanın en uluslararası şehrinde, dünyanın en uluslararası business & işletme okulunda eğitim alın. Londra’nın merkezinde bulunan Hult’ın Bloomsbury kampüsü, şehrin sunduğu en iyi olanakların hepsine yürüme mesafesindedir. Hızla büyüyen teknoloji startupları ve Google ve Microsoft gibi teknoloji devlerinin toplandığı TechCity’e yakındır, aynı zamanda şehrin önemli turistik yerleri ve toplu ulaşıma kolay ulaşılabilir bir konumda olmasıyla şehrin en ilgi çekici yerlerine hızla ulaşmanızı mümkün kılar.

Çağdaş kültürü parmaklarınızın ucundaki Londra’nın müziği, kültürü ve modasıyla deneyimleyin. Birinci sınıf müzeler ve galeriler, mağazalar ve butikler, barlar ve restoranlar, parklar ve nehirler ile canlı gece hayatı, gece gündüz eğlence ve sonsuz kariyer fırsatlarına kapı açar. Trenle Paris’e veya Amsterdam’a, vapurla Dublin’e ya da uçakla birkaç saatte Barselona’ya gidebilirsiniz. Hult ayrıca Boston,San Francisco, Dubai ve Şangay’da öğrencilerin Global Rotation programıyla gidebileceği kampüslere sahiptir.

Ayrıca ilginizi çekebilir...

İngiltere'deki dokuz business & işletme okulu 'Küresel EMBA' sıralamalarında ilk 100'e girdi

MBA eğitimi, yönetimde başarılı ve sorumlu bir lider olmak için gereken becerileri, bilgiyi ve deneyimi geliştirmenize yardımcı olur. Bu eğitimi… Daha fazla

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi