Hereford College of Arts
Hereford College of Arts

location

Hereford College of Arts Location

Central England

Hereford College of Arts

location

Img

Central England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Hereford, England
Kuruluş Tarihi 1851
Öne Çıkan Bölümler Sanat & Tasarım, Fotoğrafçılık
Temel Bilgiler
Lokasyon Hereford, England
Kuruluş Tarihi 1851
Öne Çıkan Bölümler Sanat & Tasarım, Fotoğrafçılık

Genel Bakış

Hereford College of Arts, öğrencilere sanat, tasarım ve müzik alanında bir dizi eğitim sunan, ülkenin dört uzman sanat okulundan biridir. İki kampüsüyle foundation, lisans ve yüksek lisans seviyelerinde eğitimler sunmaktadır ve kadrosunun çoğu sanatçı ve tasarımcılardan oluşmaktadır. BA(Hons) (Lisans Onur Derecesi) seviyesindeki bölümler Çağdaş Tasarım El Sanatları, Grafik ve Medya Tasarım ve İllüstrasyon'u içermektedir ve Çağdaş El Sanatları ve Güzel Sanatlar üzerine iki yüksek lisans programı da bulunmaktadır.

Hereford’un Kısa Eğitim programı bir takım öğrenim ve eğlence olanakları sunarken, işletmeler düzenli olarak okulla iletişime geçerek öğrencileri ürünleri ve hizmetleri için tasarım yapmaya ya da iş veya staj pozisyonlarında yer almaya davet ederler.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Hereford College of Arts, okuldaki konaklamanızın olabildiğince konforlu olmasını sağlamak için bir takım hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler sağlık, finans, bilişim, konut ve kariyerle ilgili soru ve sorunlarla destek sağlamayı amaçlar. 2015 yılında Hereford College of Arts, bilgi, tavsiye ve rehberlik sağlayan kurumlar için ulusal bağlamda kaliteyi tanımlayan matrix Standard damgasını almıştır.

Lokasyon

Hereford; Birmingham, Cardiff ve Bristol gibi büyük merkezlere yakın, samimi bir şehirdir. Canlı performans sahnesi ile birçok müzik, komedi ve bağımsız filme ev sahipliği yaparken Borderlines Film Festivali ve Hereford Fotoğrafçılık Festivali okuldaki eğitiminize katkıda bulunacaktır. Zevkleriniz ve ilgi alanlarınız ne olursa olsun Herefordshire’da size uygun birşey bulabilirsiniz.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi