Glion Yüksek Eğitim Enstitüsü
Glion Yüksek Eğitim Enstitüsü

location

Glion Yüksek Eğitim Enstitüsü Location

London

Glion Yüksek Eğitim Enstitüsü

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Glion Yüksek Eğitim Enstitüsü

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1962
Öne Çıkan Bölümler Turizm, Ağırlama, Etkinlikler ve Birinci Sınıf Marka Yönetimi
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1962
Öne Çıkan Bölümler Turizm, Ağırlama, Etkinlikler ve Birinci Sınıf Marka Yönetimi

Genel Bakış

Glion, bir İsviçre otel okulu mirasına sahip olduğundan, İsviçre ve Londra kampüsleriyle hızla büyüyen ağırlama, otelcilik, turizm, spor, etkinlik ve lüks sanayii alanlarındaki karmaşık zorluklarla başa çıkmak için birinci sınıf, kişiselleştirilmiş eğitim sunmak ve mezunlar yetiştirmek için uluslararası bir yüksek öğrenim enstitüsü olmak üzere gelişti.

Glion Londra

Londra'daki Glion Yüksek Eğitim Enstitüsü, otelcilik yönetiminde lider olmak isteyenlere olağanüstü fırsatlar sunuyor.

Downshire Evi'nde yer alan - on yedinci yüzyıldan kalma bir konak - Glion Londra kampüsü, Roehampton Üniversitesi'nde (UoR) yer almaktadır. Bu küçük topluluğun içinde, samimi ve son derece misafirperver bir öğrenci grubu ve öğretim üyesi grubu ile kendinizi evinizde hissedeceksiniz. Oldukça geniş olan UoR kampüsünde, konaklama, restoranlar, öğrenci kulüpleri ve spor merkezleriyle büyük bir İngiltere üniversitesinin bir parçasısınız.

Londra’nın Batı Yakası’ndan sadece 40 dakika uzaklıkta olup, öğrencilere sunulan sanatsal, kültürel ve eğlence seçenekleri kıyaslanamaz çeşitliliktedir.

Lokasyon

Ağırlama ve turizmin en üst saflarında yer almak istiyorsanız, gidilecek yer Londra ve İngiltere'dir. Londra sürekli olarak dünyanın en çok ziyaret edilen şehirleri arasında yer alır ve son zamanlarda Avrupa'nın Ticaret Başkenti* olarak taçlandırılmıştır. Londra eğlence öğrenim için sonsuz fırsatlar sunuyor.

Uluslararası öğrenciler; akademik ve yoğun İngilizce pratiği alanlarında muhteşem bir üne sahip olması, ayrıca iş, lüks ve eğlencede büyüyen bir merkez olmasından dolayı Londra ve İngiltere'yi seçmektedirler. İngiltere, Londra'nın yanı sıra, İskoçya'nın kayalık kıyıları ve göllerinden güney sahilinin kumlu plajlarına ve tatil beldelerine kadar keşfedilecek çok çeşitli yerler ve kültürler sunuyor. Hepsini görmek için vaktiniz olmayabilir, ancak birkaç hafta sonu gezisi bu çarpıcı manzaraları görmek için yeterli olacaktır.

Mezunlar

Enstitümüz dünya çapında 150'den fazla ülkede 13.000'den fazla mezunu içeren Glion Mezunları Derneği tarafından temsil edilmektedir. Bu saygın endüstri profesyonelleri, Glion'un liderlik becerilerini besleyen etkinlik yönetimi ve ağırlama dereceleri sunan uluslararası bir otel işletmeciliği okulu olarak mükemmellik konusundaki itibarını arttırdı.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi