Ashridge Business Okulu
Ashridge Business Okulu

location

Ashridge Business Okulu Location

South England

Ashridge Business Okulu

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Hertfordshire, England
Kuruluş Tarihi 1959
Öne Çıkan Bölümler MBA, Masters in Management
Uluslararası Ücretler £11,900-12,700
Temel Bilgiler
Lokasyon Hertfordshire, England
Kuruluş Tarihi 1959
Öne Çıkan Bölümler MBA, Masters in Management
Uluslararası Ücretler £11,900-12,700

Genel Bakış

Ashridge Business School esasen 1929'da 'Vatandaşlık Koleji' olarak, Londra’ya 40 km uzaklıkta, İngiltere'nin güneyindeki Hertfordshire'deki Ashridge House'da kurulmuştur. Uzman bir işletme okulu olan Ashridge, full time/ part time MBA, işletmede master ve bir dizi özel uzmanlık programı sunmaktadır.

Öğrenciler, önemli tecrübelere sahip profesyonel işletmeciler ve danışmanlardan öğrenim görmektedir. Ashridge Business School esnek ders saatleri ve kurs yapıları olan güçlü kurumsal bağlantılara sahiptir. Nokia, Fujifilm gibi birçok şirkete danışmanlık hizmeti sunan okul, İngiltere, Avrupa ve ABD'de MBA akreditasyon kuruluşları tarafından akredite edilen dünya çapındaki işletme okullarının yalnızca yüzde birinin bir parçasıdır.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Dünyanın çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren Ashridge, uluslararası öğrenci eğitiminde deneyimlidir. Öğrencilere Ashridge'deki akademik çalışmaları ve genel yaşamlarında bireysel destek sunulmaktadır ve MBA programının bir parçası olarak kişisel gelişim alanları sağlanmaktadır. Buna, iş arama teknikleri, CV geliştirme, sunum becerileri ve online kariyer desteği dahildir.

Ashridge ayrıca konaklama ve İngiltere'ye taşınmayla ilgili de yardımcı olmaktadır. Ashridge Business School, UK Border için de güvenilir bir kurumdur. Bu nedenle İngiltere'de öğrenim görmek için gerekli evraklar ve vize konusunda da yardımcı olabilmektedir.

Sıralama

Ashridge Business School, dünya çapında 7000 işletme okulunun en iyi yüzde birlik kısmını akredite eden AACSB, EQUIS ve AMBA tarafından akredite edilmiştir.

The Financial Times’a göre Ashridge Business School 23. sıradayken, farklı sıralamalara göre İngiltere’de  3. Avrupa’da 10. ve dünyada 16. sıradadır. Açık programlar ise İngiltere'de 5. Avrupa'da 14. ve küresel olarak 33. sıradadır.

Lokasyon

Ashridge Business School, İngiltere'nin güneyindeki Hertfordshire şehrinde Berkhamsted'in yakınında bulunmaktadır. Ashridge kampüsü, yüzlerce dönümlük Milli Park Alanı ile çevrili, İngiltere'deki en büyük Gotik Revival kırsal evlerinden birine dayanmaktadır. Yani öğrenciler hem Ashridge hem de Londra'da eğitim görmektedirler.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi