UCAS 2018 Son Başvuru Tarihleri

UCAS Lisans ve UCAS Konservatuar başvuruları için önemli tarih ve son başvuru tarihlerini ​​bulabilirsiniz.

 

UCAS Lisans başvuruları için son başvuru tarihleri

Tarihler kurslar ve kurs sağlayıcılarına göre değişmektedir.

2019 Girişleri

15 Ekim 2018

Oxford, Cambridge ya da tıp, diş hekimliği ve veterinerlik tıbbı / bilim alanlarındaki pek çok okul başvurusu UCAS'a saat 18: 00'e kadar ulaşmalıdır. Başvuru gönderilmeden önce referansların tamamlanması gerekmektedir.

15 Ocak 2019

Lisans bölümlerinin çoğunluğu için başvurular, UCAS'a saat 18.00'e kadar ulaşmalıdır (Doğru son başvuru tarihleri için arama arama motorundan kontrol edebilirsiniz). Başvuru gönderilmeden önce referansların tamamlanması gerekmektedir.

25 Şubat

Uygun başvuru sahipleri için ekstra başlangıç tarihi

24 Mart

Bazı sanat ve tasarım kurslarının 24 Mart son başvuru tarihi vardır; Başvurular UCAS'a saat 18: 00'e kadar ulaşmalıdır (İngiltere saati). (15 Ocak tarihli bölümler için doğru son başvuru tarihini, arama  motorundan kontrol edebilirsiniz. Başvuru gönderilmeden önce referansların tamamlanması gerekmektedir.

30 Haziran

Bu tarihte 18:00 (İngiltere saatiyle)’e kadar bir başvuru yapılırsa, bu başvurular seçilen üniversitelere gönderilecektir. Bu tarihten sonra alınan başvurular, otomatik olarak Clearing bölümüne girilecektir.

4 Temmuz

Ekstra bir tercih eklemek için son başvuru günü

31 Ağustos

Kalan şartların karşılanması için son başvuru tarihi - aksi halde üniversite  başvuruyu kabul etmeyebilir - bu gün ayrıca düzeltmeler için son gündür.

20 Eylül

2018 kursları için son tarih. Başvurular UCAS'a saat 18: 00'ye kadar ulaşmalıdır (İngiltere saati).

23 Ekim

Clearing seçeneklerini eklemek ve üniversitelerin Clearing başvurularını kabulü için son tarih

 

UCAS Konservatuarlara müzik başvuruları için son başvuru tarihi

Bazı konservatuarlar ayrıca dans, tiyatro ve müzikal tiyatro kurslarına yönelik başvuruları kabul etmektedir. Bu uygulamalar, konservatuarlar tarafından belirlenen ayrı zaman çizelgelerinde ilerler- bu okulların web sitelerini kontrol edebilir veya bilgi için okullarla iletişime geçeebilirsiniz.

2019 Girişleri

19 Temmuz 2018

Başvuru sahipleri, 2018 için UCAS Konservatuarlarına kaydolabilir ve başvurularını başlatabilir.

2 Ekim

 • Müzik bölümleri için başvuru bitiş tarihi 2 Ekim 2017 saat 18.00'dir. (İngiltere saati) - bu tarihten sonra yapılan başvurular 'geç' olarak sınıflandırılacaktır ve konservatuarlar tarafından değerlendirilmesi garanti edilmemektedir.
 • Dans, tiyatro ya da müzikal tiyatro kurslarının son başvuru tarihleri ​​farklı olabilir - başvuranlar, konservatuarların web sitelerini bilgi için kontrol etmelidir.
 • Bir dersin son başvuru tarihi geçtiyse, başvuru yapmadan önce, uygun kontenjan olup olmadığını kontrol etmek için konservatuvarla iletişime geçilmelidir.

16 Ağustos

A level sonuçlarının ilan edilmesi

29 Ağustos

2018 başvuruları için son başvuru tarihi. Başvurular UCAS'a saat 18: 00'ye kadar yapılmalıdır (İngiltere saati).


UCAS Başvurularınızı SI-UK ile yapın

SI-UK olarak İngilteredeki bütün üniversitelerin resmi temsilcisiyiz. Başvurular için gerekli belgeleri hazırladığınızda dilediğiniz üniversitelere başvuru işlemlerinizi, vize ve konaklama ile ilgili  bütün işlemlerinizi ücretsiz olarak gerçekleştiriyor bölüm belirleme ve size uygun okulları seçmenizde yardımcı oluyoruz. Süreç boyunca tamamen ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Studying in the UK

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi
 • Birmingham Üniversitesi