İngiltere'de Animasyon Eğitimi

İngiltere'de Animasyon Eğitimi

Kariyer seçenekleri, giriş koşulları ve Üniversite Bölüm sıralaması.

İngiltere'de Animasyon Eğitimleri

Animasyon'a Giriş

İngiltere'deki animasyon kursları, çizim, karakter animasyonu, grafik ve video yapımında başarılı bir kariyer için gereken temel becerileri öğretir. Birçok ders, bu oldukça yetenek gerektiren alan hakkında kapsamlı bilgiye sahip olan sektör uzmanları tarafından verilmektedir.

Animasyon Başvurunuz

SI-UK, İngiltere'de Animasyon eğitimi almak için başvuruda bulunmanıza yardımcı olabilir. İstanbul veya Ankara ofislerimizden ya da Skype üzerinden ücretsiz danışmanlık randevusu alabilirsiniz.

Ders modülleri genellikle illüstrasyon, görsel iletişim, dijital film ve animasyon, görselleştirme, tasarım, bilgisayar oyunları ve genel medya için animasyon içermektedir. Filmlerde, televizyon reklamlarında, çizgi filmlerde ve bilgisayar oyunlarında kullanılabilecek ve hem yaratıcı hem de teknik olarak temel bir yeteneğe sahip olan eserler yaratmanız beklenir.

Öğrenciler, başarılı olmak için gereken temel pratik becerileri öğrenmenin yanı sıra sanat, tasarım, iletişim, anlatı ve komut dosyası yazma gibi kavramsal ve teorik konular hakkında da eğitim alacaklardır. Animasyon ortamı öğrencilerin İngiltere'de ve dünyanın geri kalanında 3B, CG, oyun ve film yapım ağlarının bir parçası olmalarını sağlar.

Animasyon'da Kariyer

Animasyon eğitimi sizi film, televizyon, reklam ve bilgisayar oyunu prodüksiyonunda ve daha geniş dijital medya alanlarında kariyere hazırlayacaktır.

Animasyon, rekabete dayalı bir sektördür ve mezunlar ilk mesleki pozisyonlarını bulana kadar giriş düzeyinde çalışmak zorunda kalabilirler. Kariyeriniz ilerledikçe, serbest çalışma birçok animatör için popüler bir seçimdir, bu da neyle ve kiminle çalıştığınızı seçmenize ve belirlemenize olanak tanır.

İngiltere'de Animasyon Bölümüne Giriş Koşulları

 • Yaratıcı portfolyo: :Animasyon programlarının çoğu, okulda eğitim almanız gereken konuları belirtmez, ancak hepsi başvuru yaparken sergilemek için en iyi çalışmalarınızın olduğu bir portfolyo sunmanızı zorunlu kılar.
Portfolyo Hazırlama Hizmeti

SI-UK Sanat ve Tasarım Hizmeti, profesyonel bir sanat akademisyeni tarafından verilen lisans ve yüksek lisans portfolyosu oluşturma konusunda uzman tavsiyesi sunmaktadır.

Giriş koşullarının İngiltere'deki her üniversite için farklı olduğunu lütfen unutmayın.

 • Tipik IELTS gereklilikleri: genel olarak 6.0, herhangi bir bileşende 5.5'den düşük olmamalı.

İngiltere'de Nerede Animasyon Eğitimi Alabilirim?

Aşağıdaki İngiltere üniversitelerindeki en iyi  Animasyon bölümlerinden bazıları hakkında daha fazla bilgi edinin:

 1. Bournemouth Üniversitesi
 2. Royal College of Art (Kraliyet Sanat Okulu)
 3. Teesside Üniversitesi
 4. South Wales Üniversitesi
 5. Hertfordshire Üniversitesi
 6. De Montfort Üniversitesi
 7. Falmouth Üniversitesi
 8. Lincoln Üniversitesi
 9. Middlesex Üniversitesi
 10. SAE Enstitüsü

İngiltere'de Animasyon Eğitimi Alın 

İngiltere'de Animasyon eğitimi almak istiyorsanız, bugün İstanbul veya Ankara ofislerimizden ücretsiz danışmanlık randevusu alın. Unutmayın, Premium Hizmet bir İngiltere üniversitesinden en az bir teklif almanızı garanti edecektir! 

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi