Suffolk Üniversitesi
Suffolk Üniversitesi

Rank

Suffolk Üniversitesi Ranking

129

location

Suffolk Üniversitesi Location

South England

Suffolk Üniversitesi

Rank

University Ranking

129

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Ipswich, England
Kuruluş Tarihi 2007
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 2.1%
Öne Çıkan Bölümler Sanat ve Tasarım, Sağlık ve İşletme
Uluslararası Ücretler £11,500-13,000
Temel Bilgiler
Lokasyon Ipswich, England
Kuruluş Tarihi 2007
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 2.1%
Öne Çıkan Bölümler Sanat ve Tasarım, Sağlık ve İşletme
Uluslararası Ücretler £11,500-13,000

Genel Bakış

Suffolk Üniversitesi, Ipswich'te bulunmakta ve yaklaşık 70 farklı ülkeden 5000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

2007'de kurulan Üniversite, Sanat, İşletme ve Uygulamalı Sosyal Bilimler ile Sağlık ve Bilim fakültelerinde geniş kapsamlı bir eğitim sunmaktadır. Sanat, İşletme ve Uygulamalı Sosyal Bilimler fakültesi dört bölümden oluşur: Sanat ve Beşeri Bilimler; Çocuklar, Gençler ve Eğitim, Psikoloji, Sosyoloji ve Sosyal Hizmet ve Suffolk İş Okulu. Uygulamalı Sosyal Bilimler ve Sağlık fakültesi, Sağlık Çalışmaları, Hemşirelik Çalışmaları ve Bilim ve Teknolojiden oluşur.

Suffolk lisans öğrencilerinin yüzde 94,4'ü 2015 Yüksek Öğretimin ardından altı ay içinde işe yerleşmketedir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Suffolk Üniversitesi, öğrenci hayatının tüm yönleriyle yardımcı olabilecek özel bir Öğrenci Hizmetleri ekibine sahiptir. Bire bir danışma seansı da dahil olmak üzere tüm öğrencilere sunulan ücretsiz İngilizce dili ve akademik yazı sınıfları vardır ve yeni uluslararası öğrencilere birer öğretmen atanaktadır.

Öğrenci Hizmetleri departmanı ayrıca, öğrencileri akademik, kişisel ve mesleki ilerlemeleriyle ilham almak ve desteklemek üzere çeşitli konularda bilgilendirmek ve bunlara yönelik farkındalık yaratmak için etkinlikler düzenlemektedir.

Sıralama

  • 2017 yılında The Guardian University Guide tarafından 97.sırada gösterilmiştir.

Suffolk Üniversitesi, İngiltere genelinde 22. Sırada yer almakta.

2016 Whatuni Öğrenci Seçimi Ödülleri'ni takiben öğrenci desteği, konaklama ve kurslar ile öğretim üyeleri için ilk 10'da yer almakatadır.

Konaklama

Suffolk Üniversitesi, bir dizi ihtiyaç ve bütçeye uygun konaklama yerleri önermektedir.

Athena Hall, Waterfront ve James Hehir binalarına yakın kampüs içi Ipswich ikametgah salonlarıdır. Şehir merkezi sadece on dakikalık yürüme mesafesindedir. Athena Hall, yaklaşık 600 öğrenciye ev sahipliği yapıyor ve daireler ile stüdyo odalarının bir karışımını sunuyor.

Lokasyon

Suffolk Üniversitesi Ipswich'tedir ve Suffolk genelinde bulunan öğrenme ağı ve yerel bölge, bu heyecan verici ilçenin güzel çevresini keşfetmek için ideal bir yerdir. Suffolk, misafirperver ve dostça bir doğası ve bölgenin dinamik şehir merkezleri, sahil beldeleri ve tarihi pazar kasabalardan oluşmaktadır.

Mağazalar, bağımsız butikler, restoranlar, barlar ve kafelerle dolu olup; Ipswich, mükemmel yol, demiryolu ve hava hatları ile Londra'ya bir saat kadar mesafede yer almkatadır.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi