Norwich Sanat Üniversitesi
Norwich Sanat Üniversitesi

Rank

Norwich Sanat Üniversitesi Ranking

66

location

Norwich Sanat Üniversitesi Location

Central England

Norwich Sanat Üniversitesi

Rank

University Ranking

66

location

Img

Central England

ADD TO FAVOURITES

Norwich Sanat Üniversitesi

Temel Bilgiler
Lokasyon Norwich, England
Kuruluş Tarihi 1845
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 6.5%
Öne Çıkan Bölümler Sanat, Moda, Grafik Tasarım
Uluslararası Ücretler £13,000
Temel Bilgiler
Lokasyon Norwich, England
Kuruluş Tarihi 1845
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 6.5%
Öne Çıkan Bölümler Sanat, Moda, Grafik Tasarım
Uluslararası Ücretler £13,000

Genel Bakış

Norwich Sanat Üniversitesi Norwich şehir merkezindedir, okula yaklaşık 1000 öğrenci kayıtlıdır. Tüm öğrenciler eleştirel çalışmalar yapmaktadırlar,

bölümler: 

Animasyon
Mimarlık
Tasarım ve Yayın( Yayın tasarımcılığı)
Moda
Film ve Film İmaj Yayıncılığı
Güzel Sanatlar
Tasarım ve Tasarım oyunları
Grafik iletişimleri
Grafik Tasarım
İllustratior
Fotoğrafcılık
Tekstil Tasarım


Lisansüstü derslerde  İletişim Tasarımı, Kürasyon, Moda, Güzel Sanatlar, Hareketli Görüntü ve Ses, Fotoğrafçılık, Tekstil Tasarım bölümleri vardır. Binalar tarihi estetik görüntülerini muhafaza etmekete. Bina 13. Yüzyıldan günümüze gelmiş Manastır Medya Laboratuarı,  bir dijital tasarım merkezi, fotoğrafcılık, Guntons Tasarım ve Moda stüdyoları, ve St. Georges'de geleneksel yüksek tavanlar ve Güzel Sanatlar için büyük pencereleri olan tarihi binalar içinde eğitim vermektedir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Norwich Sanat  Üniversitesi, İngiltere'ye geldiğinizde her alanda size yardımcı olacaktır. Öğrenci İşleri Ofisi Uluslararı öğrencilerini vizeler, İngiltere'de çalışma, doktora kaydolma ve  banka hesabı açma konusunda sağlam bir destek sunmaktadır. Bunun yanında ücretsiz kişisel danışmanlık hizmetleri de mevcuttur. Her uluslararası öğrenci haftada dört saat İngilizce dil desteği alabilmektedir.

Sıralama

  • 2017 yılında The Times University Guide tarafından 88.sırada gösterilmiştir.


Norwich Sanat Üniversitesi, 2014 Ulusal Öğrenci Araştırması'nda en yüksek uzman sanat, tasarım ve medya üniversitesi olarak ödül almıştır, 2014 Araştırma Mükemmellik Çerçevesi'nden sonra Norwich'in çalışmalarının% 19'u dünyanın önde gelenleri üniversiteleri arasında gösterilmiştir, aynı zamanda % 36'sı uluslararası mükemmel olarak sınıflandırılmıştır.

 

Lokasyon

Norwich, etkileyici kaleler ve katedral merkezi parçalar ile İngiltere'de en tarihi şehirler arasında yer alıyor. Norwich, İngiltere'nin en yeşil şehirlerinden biri olarak dikkat çeker, güzel Norfolk Broads ve North Norfolk sahilleri de yakınında yer almakatadır. Şehir, Londra'dan iki saatin altında ve Norwich Uluslararası Havaalanı, dünya çapında 400'den fazla varış noktası ile bağlantı kuruyor.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi