Northampton Üniversitesi
Northampton Üniversitesi

Rank

Northampton Üniversitesi Ranking

99

location

Northampton Üniversitesi Location

Central England

Northampton Üniversitesi Northampton Üniversitesi

Rank

University Ranking

99

location

Img

Central England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon Northampton, England
Kuruluş Tarihi 2005
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 9.3%
Öne Çıkan Bölümler İşletme, Moda, Film
Temel Bilgiler
Lokasyon Northampton, England
Kuruluş Tarihi 2005
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 9.3%
Öne Çıkan Bölümler İşletme, Moda, Film

Genel Bakış

Northampton Üniversitesi hareketli kampüs yaşamı, birbirinden farklı olanakları ve ıspatlanmış akademik dünyası ile öğrencilere muhteşem bir ortam sunmakatadır. Yaptıkları ve sundukları her şeyin kalbinde, yaşamları dönüştürmek ve ilham veren değişime bağlılıkları söz konusudur. Northampton, tüm öğrencilerinin kapsamlı kütüphanelere, IT takımlarına, stüdyolarına, yenilikçi öğrenme alanlarına erişebilmelerini sağlayan son teknoloji ürünü tesisler ve teknolojiyle, araştırma alanındaki enyeni alanlarını, laboratuvarlarını ve araştırma mükemmelliği konusundaki artan itibarını gururla sergilemketedir. 

Northampton Üniversitesi, öğrencilerine hem öğrenme hem de öğretim önceliği, en yeni imkanlar ve kampüste ve kampüste heyecan verici ve teşvik edici hayat dolu mükemmel bir akademik deneyim sunmkatadır. Northampton Üniversitesi, her yıl 100'den fazla ülkeden 1.000'in üzerinde uluslararası öğrenciyi ağırlamaktadır ve tüm öğrenciler, çok çeşitli ülke ve kültürlerden diğerleriyle birlikte öğrenerek uluslararası ilişkiler ve ağlar geliştirme fırsatından yararlanmaktadır.

Üniversite birçok uluslararası öğrencinin İngiltere'de eğitim görüp yaşamak için yeni bir deneyim olduğunu biliyor. Akademik kariyerinizdeki bir sonraki adımların mümkün olduğunca düzgün olmasını sağlamak için çok çalışıyor. Northampton Üniversitesi'nden uluslararası öğrencileri uzun yıllar memnuniyetle karşılıyorlar ve yerleşmenize yardımcı olacak özverili bir ekibe ve oradaki zamanınızı en iyi şekilde kullanmanıza yardımcı olacak harika bir sosyal programa sahiptir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Northampton Üniversitesi'nde, yüksek kalitelitede akademik hazırlık, birinci sınıf kaynaklar ve samimi, destekleyici öğrenme ortamının mükemmel bir kombinasyonunu bulacaksınız. Öğrenci merkezi, genel tavsiye ve destek, akademik ve mali yardım, istihdam ve gönüllü olma fırsatları, vize ve göçmenlik bilgileri ve yardım edebilecek diğer kuruluşlara bağlantılar dahil olmak üzere uluslararası öğrencilerin tüm yönlerini içeren bir alışveriş merkezidir.

Buna ek olarak, Northampton Öğrenci Birliği, spor ve sosyal etkinliklere katılmak ve İngiltere'den ve dünyadan diğer öğrencileri karşılamak için birçok fırsat sunmaktadır.

Sıralama

  • 2017 yılında The Times University Guide tarafından 97. sırada
  • 2017 yılında The Guardian University Guide tarafından 73. Sırada gösterilmiştir.

 

Konaklama

Üniversite, her iki kampüste ve şehir merkezinde de 2.100'den fazla barınmalık mekana sahiptir. Üniversitenin yurtları, dinlenmek, arkadaş edinmek, sosyalleşmek, öğrenmek ve öğrenmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunan birinci sınıf öğrenciler için popüler bir seçimdir.

Salonlar, farklı tercihleri ​​karşılayan ve tüm bütçelere uyacak şekilde tasarlanmış farklı oda tipleri sunar. Odaların çoğu süit ve kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlıdır. Odalarda çift kişilik ve tek kişilik dairelerde yaşama seçeneği de vardır. Tüm odalarda mutfak, ısıtma, aydınlatma ve suya kiralık olarak sunulmaktadır. Öğrencilerin konsey vergisini ödemeleri gerekmez, ancak bir televizyon getirirseniz bir TV lisansı ödemesi gerekecektir.

Güvenliğiniz her şeyden önemlidir, bu nedenle üniversitenin kampüste güvenlik kapağı, stratejik olarak yerleştirilmiş CCTV kameraları ve Konut Yaşam Ekibi ile 24 saat güvenlik uygulaması vardır. Mevcut öğrenciler ve personellerden oluşan güvenlik ekibi vardır, pastoral bir destek ve rehberlik sağlar.

Lokasyon

Northampton, İngiltere'nin en girişimci kasabalardan biridir ve Londra, Birmingham ve diğer büyük merkezlere kolay ulaşım mesafesinde, uluslararası hava limanlarına erişim olanağı ve İngiltere'nin ve Avrupa'nın her yerine mükemmel yol ve demiryolu bağlantılarına sahip merkezi bir konumda bulunmaktadır.

Öğrenci Birliği ve çeşitli konaklama seçenekleri ile birbirine bağlı iki kampüste yayılıyor. En iyisini ulaşmanız için Üniversite, her iki kampüste de binalara ve binalara milyonlarca sterlin yatırım yapmıştır. İlçe kırsal kesimde, kalelerle ve kanallarla donalıdır. Northampton kasaba öğrencilerine etkinlikler, etkinlikler, gece kulüpleri, barlar, restoranlar, mağazalar, barlar, mağazalar ve sporlarla dolu heyecan verici bir kentsel deneyim sunar.

 

Ayrıca ilginizi çekebilir...

Northampton'da 12 Ay İşe Yerleştirmeli MBA

Northampton Üniversitesi, sürekli artmakta olan bir dizi Master programında işe yerleştirme seçenekleri sunmaktadır ve okul, istihdam… Daha fazla

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi