IFS University College
IFS University College

location

IFS University College Location

London

IFS University College IFS University College

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1879
Öne Çıkan Bölümler Bankacılık, Finans, Siyaset Bilimleri
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1879
Öne Çıkan Bölümler Bankacılık, Finans, Siyaset Bilimleri

Genel Bakış

IFS University College’da yabancı bir öğrenci olmak, sadece bir diploma almaktan çok daha fazlasıdır. IFS University College, öğrencilere eğitimlerini iş yerlerine benzer ortamlarda alma imkanı sunup, finansal hizmetler endüstrisine karışmalarını ve enternasyonel mesleki topluluğun bir parçası olmalarını sağlar.

IFS University College, öğrencilerine dünyanın en canlı ve kapsamlı şehirlerinden birinde yaşama deneyimini, global bir bakış açısı geliştirmelerini ve gelecekteki kariyerlerinde değerli olacak farklı kültürleri anlamalarını sağlar.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

IFS University College, tüm öğrencileri için bir öğrenci akıl hocası sistemi yürütmektedir. Akıl hocaları da IFS University College’da eğitim görmüş bireyler olup öğrenim becerileri, motivasyon ve zaman yönetimi gibi konularda destek sunmaktadırlar. Öğrencileri derslerini başarılı bir şekilde tamamlamak için çıktıkları yolda karşılaşabilecekleri her türlü sorunun üstesinden gelmelerine yardımcı olmaktadırlar.

Akıl hocaları hali hazırda finansal hizmetler endüstrisinde çalışmakta olup, kariyer gelişimi ve istihdam olanaklarını güvence altına almak için tavsiye ve rehberlik sunabilirler.

Lokasyon

Londra’nın finans bölgesinin kalbinde, anıtın yakınlarında yer alan Lovat Lane, dünyanın önde gelen finans kurumlarıyla çevrilidir. IFS University College’ın şehirdeki konumu ve sağladığı profesyonel ortam, öğrencilere zengin kültür ve eğlencenin tadını çıkarırken temel yaşam ve mesleki becerileri geliştirmelerine olanak sağlar.

IFS University College, öğrencilerin endüstri etkinliklerine ve derslere katılırken profesyonellerle ağ kurabilecekleri ayrı bir binada bulunan özel konferans tesislerine de sahiptir.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi