Jersey International Business School
Jersey International Business School

location

Jersey International Business School Location

UK

Jersey International Business School

location

Img

UK

ADD TO FAVOURITES

Jersey International Business School

Temel Bilgiler
Lokasyon Jersey
Kuruluş Tarihi 2004
Öne Çıkan Bölümler Finance, Governance, Wealth Management
Temel Bilgiler
Lokasyon Jersey
Kuruluş Tarihi 2004
Öne Çıkan Bölümler Finance, Governance, Wealth Management

Genel Bakış

Ekonomide genel bilinirlilik içinde bir işletmenin gelecekteki başarısı neredeyse tamamen şirketin yetenek yapısının yeterliliğine ve kalitesine bağlıdır. JIBS öğrenme ve gelişim fırsatlarına öncülük eden özel bir kuruluştur.

Business School finansal hizmet endüstrisi tarafından global çapta kabul edilen 3 dereceli programlarıyla birlikte ICA, CLT ve STEP gibi bir dizi profesyonel yeterlilik sağlamaktadır.

Okul Jersey, Guernsey, the Isle of Man, Londra, İsviçre, Luxembourg, Kıbrıs Rum Kesimi, Karayipler ve ABD’de öğretim hizmetini yürütmektedir. Business School kategorisinde uluslararası bir havaya sahiptir ve 30’un üzerinde işletmeyle yakın olarak çalışmaktadır. Müşterilerinin çalışanlarına yatırım yapmalarını sağlayan, eğitim burslarının masrafını finanse eden ve bir dizi pratik ve kısa yoldan erişilebilen çözümlerle farkındalık programlarından ve profesyonel yeterliliklerden fayda sağlayan Öğrenci İşbirliği Programına sahiptir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Bu okul öğrenim süreci boyunca öğrencilerin kendilerini desteklenmiş hissetmelerini istemektedir. Özellikle yurtdışından gelen öğrencilerin üniversite hayatında sancısız bir başlangıç sağlamak ana hedeflerden birisidir. Öğrencilere yapılan destekler bütün konaklama, sağlık ve ihtiyacınız olabilecek diğer bütün gerekli şeylerde ulaşılabilir olacaktır. JIBS öğrenci kabullerinde fırsat eşitliği politikası yürütmektedir. Diğer bütün kriterler karşılandığında ırk, cinsiyet, yaş, sınıfsal statü, ailevi durum, engellilik veya politik görüş ve cinsiyet tercihi de dahil olmak üzere tercihler öğrenciler hakkında olumsuz bir görüşe neden olmayacaktır. JIBS ayrımcılığa asla müsamaha göstermez.

Bütün eğitim hizmetleri dereceleri 2 yıllık ve 3 yıllık hızlı öğretim opsiyonlarına uygunluğu sayesinde Buckhingham Üniversitesi tarafından ödüllendirilmiştir. Guardian’ın 2014 sıralamasına göre İngiltere genelinde 25. sırayı almıştır

Sıralama

The University of Buckingham 114 üniversiteden 31.(The Guardian University Guide 2014) olmuştur. HESA July 2013 verilerine göre de üniversite mezunlarının mezuniyetten sonraki 6 ay içerisinde işe girme oranları incelendiğinde %96,6 gibi yüksek bir oranla İngiltere’deki en yüksek orana sahip okul olarak göze çarpmaktadır.

Konaklama

6 dakikalık yürüme mesafesinde konaklama imkanı sağlayan, süit banyoları olan tek kişilik veya çok kişilik yatakhane imkanı olan yurtlara sahiptir. Odalarda balkon ve deniz manzarası vardır. Yatak takımı ve havlular sürekli olarak değiştirilmektedir. TV ve WIFI’ye sahip ortak alanın yanı sıra her odada yemek yapma imkanı olan küçük mutfaklar da vardır.

Çamaşırhane vardır ve odalar düzenli olarak temizlenmektedir. Bütün ana mekanlara otobüs vardır. Ayrıca bütün kaliteli restoranlar yürüme mesafesindedir.

Lokasyon

Öğrenciler St Helier’in kalbinde uluslararası finans merkezi olarak bilinen işletme bölgesinde eğitim görmektedirler. Jersey öğrenci gezileri için çok uygun bir yerdedir ve bütün Avrupa merkezlerine sık uçuşlarla birlikte Fransa ve Londra ile dip dibedir. Muazzam bir ada yaşamı vardır. Fransa’ya olan yakınlığı mutfak kalitesini artırmıştır. Uluslararası film ve yemek festivallerinden, yapraklı patikalar ve büyüleyici sahillere Jersey herkes için ilgi çekici bir şeyler barındırmaktadır.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi