Hult International Business School
Hult International Business School

location

Hult International Business School Location

London

Hult International Business School Hult International Business School

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Hult International Business School

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1964
Öne Çıkan Bölümler MBA, Finans, Pazarlama
Uluslararası Ücretler £12,000-13,200
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1964
Öne Çıkan Bölümler MBA, Finans, Pazarlama
Uluslararası Ücretler £12,000-13,200

Genel Bakış

ult International Business School,1964’ten bu yana birinci sınıf bir kadronun öğrettiği, business liderleri tarafından tasarlanmış bir müfredatı ile uygulamalı business deneyimini bir araya getiren en pratik ve global business eğitimini sunmaya çalışmaktadır. Hult, dünyanın en büyük ve enternasyonel ticaret okulu olarak öğrencilerine rakipsiz bir global bakış açısı sunmaktadır.

Öğrenciler 140’tan fazla ülkeden gelen toplamda 105 farklı dil konuşan akranlarıyla birlikte çalışıp mezuniyetten sonra 9000 güçlü mezundan oluşan bir iş ağına katılırlar. Financial Times ve The Economist, Hult’ı her sene dünyanın en iyi 100 business okulu arasında göstermektedir.

Ünlü ve benzersiz Global Rotation programıyla öğrenciler Hult’ın Boston, San Francisco, Londra, Dubai, Şangay ve New York’taki yerlerini ziyaret edip burada eğitim görme imkanına sahiptir Hult, Massachusetts Commonwealth’te organize edilmiş kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve NEASC and Assosiation of MBAs tarafından akredite edilmiştir. Bu da öğrencilerinin uluslararası bağlamda eğitim görmesi ve Amerikan diplomasıyla mezun olması anlamına gelmektedir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Hult, ağırlıklı olarak enternasyonel bir öğrenci kitlesine ev sahipliği yaparak, kimsenin kendini “yabancı” hissetmemesini garanti altına almaktadır. Okulun ilk haftasında, yeni gelen öğrenciler Welcome Week denilen kapsamlı bir oryantasyon programından geçirilir. Bu hafta, öğrencilerin diğer birinci sınıf öğrencileriyle bağ kurup şehrin çevresini tanımalarına yardımcı olan takım aktivitelerini içermektedir.

Sıralama

Hult Business School, Bloomsberh Business Week’e göre enternasyonel okullar arasında 21. olmakla birlikte, işveren memnuniyetinde 10. sıraya yerleşmiştir. The Economist, Hult MBA’i dünyada 55. ve uluslararası değişim olanakları ve mezunların çalıştığı endüstri çeşitliliğinde 1. sırada listelemiştir.

Financial Times, dünyadaki business okulları arasında Hult’ı %1’lik dilimin içinde ve MBA programını enternasyonel deneyim ve iş olanakları için en iyi yerlerden biri olarak gösterdi.

Konaklama

Hult House East’te şık bir ortamda, doğu Londra’nın en rağbetli bölgesinde sınıf arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz. Bütün birinci sınıf öğrencileri burada ikamet etmekte olup, 36,43 ve 51 haftalık sözleşmeler mevcuttur. Bitinci yılınızdan sonra burada yaşamaya devam edebilir ya da kendi kalacak yerinizi ayarlayabilirsiniz.

Odalar, penthouse dairelerden ortak kullanımlı iki kişilik odalara, en-suite tek kişilik odalardan çift dairelere kadar geniş bir seçenek yelpazesiyle sunulmaktadır. Hult, öğrencilerine öğrencilik hayatlarının her alanında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü desteği sağlamaktadır.

Lokasyon

Dünyanın en enternasyonel işletme okuluna, dünyanın en enternasyonel şehrinde gidin. Londra’nın merkezinde bulunan Hult’ın Bloomsbury kampüsü, şehrin sunduğu herşeyin en iyisine yürüme mesafesindedir. Hızla büyüyen teknoloji startupları ve Google ve Microsoft gibi teknoloji devlerinin toplandığı TechCity’e yakın, aynı zamanda şehrin önemli turistik yerleri ve toplu ulaşıma kolay ulaşılabilir bir konumda olmasıyla şehrin en ilgi çekici yerlerine hızla varmanızı mümkün kılar.

Çağdaş kültürü parmaklarınızın ucundaki Londra’nın müziği, kültürü ve modasıyla deneyimleyin. Birinci sınıf müzeler ve galeriler, mağazalar ve butikler, barlar ve restoranlar, parklar ve nehirler ile canlı gece hayatı gece gündüz eğlence ve sonsuz kariyer fırsatlarına kapı açar. Trenle Paris’e veya Amsterdam’a, vapurla Dublin’e ya da uçakla birkaç saatte Barselona’ya gidebilirsiniz. Hult ayrıca Boston,San Francisco, Dubai ve Şangay’da öğrencilerin Global Rotation programıyla gidebileceği kampüslere sahiptir.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi