Heythrop College, University of London
Heythrop College, University of London

location

Heythrop College, University of London Location

London

Heythrop College, University of London

location

Img

London

ADD TO FAVOURITES

Heythrop College, University of London

Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1614
Öne Çıkan Bölümler Religion, Philosophy
Temel Bilgiler
Lokasyon London, England
Kuruluş Tarihi 1614
Öne Çıkan Bölümler Religion, Philosophy

Genel Bakış

Heythrop College, University of London Louvain'de Felsefe ve İlahiyat çalışması için Cizvitler tarafından 1614 yılında kurulmuştur.

Lisans ve lisansüstü programlara ek olarak, aynı zamanda Merkez ve Enstitülerin çalışmaları için de önemli kaynaklar yaratmaktadır Heythrop’un lisans programlarının tamamı yarı zamanlı olarak alınabilir ve alanında uzman kadrosuyla başka bir eğitim kurumunda bulunmayan bölümlerde de eğitim vermektedir.

Heythrop lisans öğrencilerinin hepsine yönelik bire bir eğitim imkanı sunar. Bu imkanı sağlayan Oxbridge dışında tek kamu yüksek öğrenim kurumudur. En son National Student Survey verilerine göre %92’lik öğrenci memnuniyeti sonucuyla ortalama olan %86’nın üzerinde yer almıştır.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Heythrop kayıtlı öğrenci sayısı 1000'den az olan küçük bir üniversitedir. Bu bakımdan eğitim ve öğrenciye destek noktasında etkin bir yapıya sahip olması ile uluslararası öğrencilere cazip imkanlar sunmaktadır. Doğal güzelliklerini keşfetmek ve onlardan yararlanmak , farklılıkları öğrenmek için destek isteyen yabancı öğrencilere bu konularda bire bir görüşmelerle yardımcı olunmaktadır. Her öğrenciye, ihtiyacı olan herhangi bir konuda yardımcı olabilecek kişisel bir öğretmen tahsis edilir

Sıralama

Heythrop küçük bir kolej olduğundan, sıralama verileri mevcut değildir. 2008’de yapılan Research Assessment Exercise ile ilk kez bir programa dahil olan kolej bu programla beraber personel araştırmasının % 50'sinin uluslararası anlamda önemi olduğuna karar verdi.

Lokasyon

Heythrop College şehrin en seçkin ve en önemli bölgelerinden biri olan Batı Londra'nın Kensington Meydanı'nda yer almaktadır . Yerel metro istasyonuna kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Uluslararası havaalanları Heathrow, Stansted ve Gatwick de bir saatten daha kısa süren bir mesafededir .

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

  • Glasgow Üniversitesi
  • Kent Üniversitesi
  • Oxford Üniversitesi
  • East Anglia Üniversitesi
  • Cambridge Üniversitesi
  • London School of Economics
  • Liverpool Üniversitesi