Bucks New Üniversitesi
Bucks New Üniversitesi

Rank

Bucks New Üniversitesi Ranking

117

location

Bucks New Üniversitesi Location

South England

Bucks New Üniversitesi Bucks New Üniversitesi

Rank

University Ranking

117

location

Img

South England

ADD TO FAVOURITES

Temel Bilgiler
Lokasyon High Wycombe, England
Kuruluş Tarihi 2007
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 8.5%
Öne Çıkan Bölümler Desen, Tasarım, Plotluk Eğitimleri
Uluslararası Ücretler £10,500
Temel Bilgiler
Lokasyon High Wycombe, England
Kuruluş Tarihi 2007
Yabancı Öğrenci Yüzdesi 8.5%
Öne Çıkan Bölümler Desen, Tasarım, Plotluk Eğitimleri
Uluslararası Ücretler £10,500

Genel Bakış

Bucks New Universitesi 2007'de üniversite statüsünü kazanmasından bu yana büyümeye devam etmektedir, şuanda 9000'den fazla öğrenciye eğitim vermektedir.  Başlangıçta 1893'de Bilim ve Sanat Okulu olarak kurulan Bucks New University, Policing ve benzeri pek çok benzersiz ders sunmasıyla bilinir. Ticari Pilot Eğitim ile ödüllü Hava Taşımacılığı ödülüne layık görülmüştür. Lisans ve lisansüstü öğrencilerin çoğunluğu High Wycombe'deki ana kampüste, Tıp ve Hemşirelik fakültesi Uxbridge eğitim vermeketedir.

Uluslararası Öğrencilere Yönelik Hizmetler

Uluslararası Lounge merkezi, uluslararası öğrencilerin bir araya gelmesi, rahatlaması ve çeşitli konularda destek bulması için bir yer sağlamaktadır. Personel eğitim desteği, rehberlik ve danışmanlık ile finans, sağlık, spor, refah, konaklama ve kariyer fırsatları hakkında bilgi verirken İngilizce dersleri de Üniversite tarafından sunulmaktadır.

Bucks New Üniversitesi'nden başlayan tüm yeni uluslararası öğrenciler için ücretsiz havaalanı karşılama hizmeti vermekte , oryantasyon personel tarafından organize edilmektedir. Oryantosyon programları öğrencilere tanışma, vize, konaklama konularında yardımcı olmaktadır.

Sıralama

 • 2017 tarafından The Times University Guide tarafından 118. sırada
 • 2017 tarafından The Guardian University Guide tarafından 116. Sırada gösterilmiştir.

 

Bucks New University, 2013 yılında Huffington Post tarafından yaratıcı üniversitelerin listesinde 12. sırada yer aldı ve ayrıca The Daily Telegraph tarafından İngiltere'deki ilk 14 yaratıcı üniversitenin biri olarak gösterilmiştir. Buna ek olarak, Bucks New University, pilotlar ve müzik endüstrisi yönetimi eğitimi için ödüller kazanmıştır.

Konaklama

Bucks New University'nin Uxbridge'deki kampüslerine ve High-Wycombe'ye yayılmış dört ana konut salonu vardır ve yeni öğrencilere gerekli son başvuru tarihinden itibaren, konaklamada öncelik verilmektedir. altındadır. Üniversite ayrıca özel kiralık konut bulmak için tavsiyelerde bulunmaktadır.

Lokasyon

Londra ve Oxford'un yaklaşık yarısı arasında yer alan High Wycombe, Buckinghamshire'ın ikinci büyük şehridir. 12. Yüzyıla uzanan şehir kültürü ve modern yaşamı barındırmaktadır.

Şehrin modern bir alışveriş merkezi, spor merkezi, yapay bir kayak merkezi ve öğrencilerin çeşitli zevklerine ve ilgi alanlarına uyacak heyecan verici bir gece hayatı vardır. Londra trenle sadece 40 dakika uzaklıktadır ve hem Heathrow hem de Gatwick havaalanlarına kolayca ulaşılabilir. 

Mezunlar

 • Noel Fielding ve Dave Brown, (komedyenler)
 • Boo Ritson, (sanatçı)
 • Naomi Riches, (Paralimpik bronz madalya sahibi)
 • Mark Hamilton,( G4S Etkinliklerinin Yönetici Direktörü
 • Show and Event Security'nin kurucusu Tony Ball)
Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi