Kaplan International Pathways
Kaplan International Pathways

location

Kaplan International Pathways Location

UK

Kaplan International Pathways

location

Img

UK

ADD TO FAVOURITES

Kaplan International Pathways

Temel Bilgiler
Lokasyon Various, UK
Kuruluş Tarihi 1938
Öne Çıkan Bölümler İngilizce Dili, Hazırlık, Pre-Masters
Temel Bilgiler
Lokasyon Various, UK
Kuruluş Tarihi 1938
Öne Çıkan Bölümler İngilizce Dili, Hazırlık, Pre-Masters

Genel Bakış

Kaplan Uluslararası Hazırlık Programlarında eğitim, tüm faaliyetlerimizin kalbindedir. İnsanların hayatlarını değiştirmekte eğitimin gücüne inanıyoruz.

İngiltere’de üniversite eğitimi almak istiyorsanız hazırlık programlarımızla yeteneklerinizi eğitime başlamak için gerekli olan seviyeye taşıyabilirsiniz. Alternatif olarak şartlarını sağladığınız programlardan kabul almanıza da yardımcı olabiliriz. Kaplan Uluslararası Hazırlık Programları ile üniversitede, kariyerinizde ve hayatınızda başarılı olabilirsiniz.

- Sizin için tasarlandı

Hazırlık programlarımız en iyi üniversitelere kabul edilmek için ihtiyacınız olan her türlü desteğe sahiptir. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitiminize hazırlanmak için akademik becerilerinizi ve İngilizce seviyenizi geliştirmenize yardımcı oluyoruz.

- Deneyimli ve tecrübeli eğitmenler

Öğretmenlerimizin birçoğu uzun senelerdir uluslararası öğrencilerle çalışmakta ve üniversiteler tarafından beklenen akademik şartlar ve İngilizce yeterlilik standartlarına hakimdirler. Bu zengin deneyimle istediğiniz alanda başarıyla ilerlemenize yardımcı oluyoruz.

- Birinci sınıf kaynaklar

Tüm merkezlerimiz, yüksek standartlarda akademik ve sosyal tesislerde mümkün olan en iyi eğitimi alırken keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Merkezlerimizin çoğunda eğitim alırken üniversitelerin imkanlarından faydalanabilir; kütüphane, IT merkezleri, spor tesislerinin yanı sıra sosyal kulüplere katılabilirsiniz.

- Gerekli desteğe erişin

Küçük sınıflar, kişisel eğitmenler ve ek çalışma atölyeleri ile eğitiminizi destekliyoruz. Hazırlık programınız süresince uzman rehberlik desteği alacak, kısa sürede gerekli özgüveni kazanarak öğretmenleriniz ve sınıf arkadaşlarınızla güçlü bir bağ kuracaksınız.

Konaklama

Yolculuk kurslarımızdaki tüm öğrencilere uygun fiyatlı konaklama paketleri sunuyoruz. Bunlar uygun yerlerde kaliteli konutlar sunar ve size mükemmel bir öğrenci deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Konaklama yerinizi bizimle birlikte ayırtın ve aşağıdakilerden bazılarının veya hepsinin tadını çıkarın.

 • Konforlu bir yatak, masa, sandalye ve bol miktarda depolama olanaklarıyla donatılmış, tamamen mobilyalı yatak odaları özel banyo olanakları
 • Bir dizi heyecan verici eğlence tesisi ile ortak sosyal alanlar
 • Konaklama fiyatına dahil tüm faturaları (elektrik, su, gaz ve WiFi)
 • Aynı cinsiyette veya 18 yaşın altındaki barınma seçenekleri availablesecurity kameralar ve yerinde personel, konaklamanız boyunca tamamen güvenli ve rahat hissetmenize olanak tanır

Lokasyon

Kaplan ile birlikte eğitim alarak, aşağıdaki İngiltere üniversitelerinde ilerleyebilirsiniz.

Aberdeen Üniversitesi

Mühendislikle ilgili bir Aberdeen Üniversitesi derecesi ile kariyer beklentilerinizi geliştirin. Üniversite Birleşik Krallık'ın en eskilerinden biridir ve kent, hızla gelişen modern enerji sektörüne ev sahipliği yapmaktadır.

Aston Üniversitesi

Aston Üniversitesi'nden bir dereceyle gelecekteki kariyerinizin temellerini oluşturun. Aston, ülkedeki en kaliteli eğitimden ve müthiş bir üne sahip bir Business School'a sahiptir.

Birmingham Üniversitesi

Birmingham Üniversitesi, 100 yılı aşkın bir süredir kendisini muhteşem bir kariyer ihtimali ve ödüllü destek sunan en iyi okullardan biri olarak kurmuştur.

Bournemouth Üniversitesi

İngiltere'nin en yaratıcı ve uluslararası kurumlarından biri olan Bournemouth Üniversitesi harika öğretim, mükemmel mesleki geleceği ve son derece pratik dereceler sunmaktadır.

Brighton Üniversitesi

Ödül sahibi öğretmenler ve mükemmel öğrenci destek hizmetleri sunan, yaratıcı, modern bir kurum olan University of Brighton'da harika akademik zihinlerden öğrenin.

Londra Şehir Üniversitesi

İngiltere'nin başkenti City'de bulunan University of London, İşletme için büyük bir üne sahip olan ve başarılı mezunlar üretmenin kanıtlanmış bir sicili olan en iyi uluslararası bir üniversitedir.

Cranfield Üniversitesi

Cranfield, İngiltere'deki en yenilikçi üniversitelerden biridir ve Teknoloji ve Yönetim alanında etkili uluslararası araştırmaların ön planındadır.

Glasgow Üniversitesi

İngiltere'nin en eski ve en saygın üniversitelerinden biri olan Glasgow Üniversitesi, sürekli olarak yüksek sıralamaları koruyor ve kalite ve inovasyon için bir üne sahiptir.

Liverpool Üniversitesi

Orijinal 'kırmızı tuğla' üniversitesi olan Liverpool, öğrencilere uzman öğretmenler tarafından öğretilen ilham verici bir öğrenim topluluğu sunan bir araştırma öncüsüdür.

Nottingham Üniversitesi

Dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olan Nottingham Üniversitesi benzersiz küresel bir görünüme sahiptir ve işverenlerin en çok hedef alan üniversitelerinden biridir (High Fliers Research 2016).

Nottingham Trent Üniversitesi

Nottingham Trent Üniversitesi (NTU) istihdam edilebilirlik konularına büyük önem vermektedir. Öğrenciler, mükemmel öğretim ve sanayii ile olan muhteşem bağlantılarından yararlanarak mezuniyet sonrası kariyer olanaklarını en üst düzeye çıkarmalarını sağlarlar.

Salford Üniversitesi

Salford Üniversitesi özel bir üniversitesi ile enerji endüstrisine göz atın. Ticari olarak iyi bir şekilde bağlanmış bu üniversite canlı Manchester'ın tam kalbindedir.

UWE Bristol

İngiltere'nin Batı Üniversitesi, Bristol (UWE Bristol), İngiltere'nin en kariyer odaklı üniversitelerinden biridir ve büyük istihdam olanakları ve harika bir ortam sunmaktadır.

Westminster Üniversitesi

Dünyanın en uluslararası üniversitelerinden biri olan Westminster Üniversitesi, İngiltere'nin başkentidir ve 160'dan fazla ülkeden öğrencilere kozmopolit bir evdir.

York Üniversitesi

Sürekli dünyanın en iyi% 1'inde yer alan University of York, ileri araştırmalar yapar ve mezunları için mükemmel kariyer fırsatları sunar.

Bu okul ile ilgileniyor musunuz?

SI-UK'in hızlı ve güvenilir servisi ile en iyi İngiltere Üniversitesine yerleştiğimi düşünüyorum.

Carla Termini
International Business Economics at City University

Read more testimonials

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi