İngiltere Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi

İngiltere Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi

Kariyer seçenekleri, giriş şartları ve Tedarik Zinciri ve Lojistik için üniversite sıralamaları..

İngiltere Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi

Tedarik Zinciri ve Lojistiğe Giriş

Tedarik Zinciri ve Lojistik, tedarikçinin tedarikçisinden müşterinin müşterisine nihai bir ürünü veya servisi üretme ve teslim etme hizmetidir. Tedarik Zinciri ve Lojistik Yönetimi, arz ve talebi yönetmek, hammadde ve parçaları tedarik etmek, imalat ve montaj, envanter stoklama ve takibi, sipariş alma, sipariş girişi ve sipariş yönetimi, lojistik, tüm kanallardaki dağıtım ve kamyonlarla müşteriye teslimat aşamalarını kapsar. 

Tedarik Zinciri ve Lojistik Programına Başvurmak 

SI-UK Tedarik Zinciri ve Lojistik bölümü başvurularınıza yardım etmek için burada. İstanbul ve Ankara ofislerimizden ücretsiz danışmanlık hizmeti alın, başvurularınıza bugün başlayın.

Öğrenciler, çeşitli ve yoğun olan küresel pazarda etkili bir tedarik zincirinin nasıl kullanılacağını teorik ve pratik anlamda incelerler. En son gelişmelerin analiz edilmesi, şirketlerdeki çeşitli üst düzey pozisyonlarda başarılı olmak için doğru bilgi ve beceriyi edinmekte önemli bir rol oynamaktadır.

Tedarik Zinciri ve Lojistikte Kariyer

Tedarik Zinciri ve Lojistik kariyerleri, satın alma, iştira, malların tedariki ve dolaşımı konularında çalışmayı içerir. Tedarik Zinciri ve Lojistik mezunları lojistik şirketleri, havayolları ve limanlarda bu çeşitli istihdam olanaklarına sahip olacaklardır.

Tedarik Zinciri ve Lojistik Giriş Şartları

 • Typical International Baccalaureate requirements: 32 puan.
 • Typical A-levels requirements: AAB.
 • Typical IELTS requirements: Her bir bölümde 6.0 altında olmamak üzere 6.5 puan 
IELTS Hazırlık Sınıfları

Bir Matematik programına başlamadan önce IELTS puanınızı yükseltmeniz gerekiyorsa İstanbul ve Ankara ofislerimizdeki IELTS Hazırlık Kurslarımıza katılabilirsiniz.

İstenilen IELTS puanlarının farklı okullar için değişkenlik gösterebileceğini unutmayın.

İngiltere’de Nerede Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimi Almalıyım?

İngiltere'deki en iyi Tedarik Zinciri ve Lojistik programları hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu alandaki en iyi üniversiteler hakkında detaylı bilgilere ulaşın:

 1. Warwick Manufacturing Group
 2. University of Manchester
 3. Cranfield University
 4. Imperial College London
 5. Brunel University London
 6. Aston University
 7. University of Hull
 8. Lancaster University
 9. City, University of London

Tedarik Zinciri ve Lojistik Eğitimine Başvurun

İngiltere’de Matematik programları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Premium Servisimizi kullanan öğrencilerimize ise başvuruları arasından en az bir tanesine yerleşme garantisi veriyoruz!

SI-UK hızlı, güvenilir ve etkili hizmetiyle üniversite başvurumu gerçekleştirdim. Danışmanları alanlarında uzman ve bütün İngiltere üniversiteleriyle yakından iletişim halindeler. Danışmanımın tavsiyesi ve başvuru desteği sayesinde, tercih ettiğim üniversitelerin birinden teklif almayı başardım.

Carla Termini King's College London, Accounting and Finance

 • Glasgow Üniversitesi
 • Kent Üniversitesi
 • Oxford Üniversitesi
 • East Anglia Üniversitesi
 • Cambridge Üniversitesi
 • London School of Economics
 • Liverpool Üniversitesi